Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csinálja ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt velem a barátom?

Figyelt kérdés
Most egy haverja nála van és vele mennek mindenhova viszi őt mindig bulizni meg ilyesmik,ha meg velem van akkor arra is lusta hogy elmenjünk sétálni. El tudnám magam sírni olyan rosszul esik. (nem az esik rosszul hogy vele megy,hanem az hogy velem nem)
2010. aug. 16. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Sztem próbáld megbeszélni vele h neked ez így nem jó, neked nem olyan pasi kell aki veled nem törődik. Szervezz programot, pl. nézz ki 1 filmet a moziba, és mond neki h menjetek el, mert szeretnéd vele megnézni. Ha nem megy akkor hanyagold, ameddig nem jelentkezik h bocsánat v vmi. Közbe menj el nyugodtan szórakozni, maradj ki 1 éjszakát is, ha lehet, és ne vedd fel pár napig a telefont. Ha ír smst h bocsánat, akkor megoldódott a dolog. Hidd el tapasztalat.És mond h nem kérsz sokat, néha elmenni vhova és nem otthon ülni mintha 50 év eltelt volna. Te nem erre vágysz, így nem vagy boldog. Ha meg ez sem akkor jobb ha másik pasi után nézel. Nálam is ez volt, de beismerte h ez így nem jó, nem akar elveszteni, és moziba mentünk, cukrászda, séta:) Jó de mi már 1 éve vunk 1ütt, sokmindenen átmentünk már. 19l/22F
2010. aug. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi jóval több mint 3 éve vagyunk együtt. Olyan rossz ez így nekem. Hiába beszéltük hogy majd megyünk,nála a lustaság győzött. Azzal próbálom vigasztalni magam, hogy majd tényleg elmegyek vele,de néha tök olyan érzésem van,mintha már nem is lenne semmi új dolog amit megtehetnék vele:(
2010. aug. 16. 17:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Ritka szar egy dolog :S Velünk is pont ez van. Barátnőm is mindenhova mindenkivel eljár csak velem nem. Megtudlak érteni. Csak én elkövettem azt a hibát h beszélgettünk ő pöckölgette a körmét és sz*rt az egészre énmeg "vettem a kalapom" ha enynire nem érdekelte. Aztán rájöttem h ez így nem valami flash. Úgy beszéltük meg h ha vissajön edzőtáborból megdumáljuk rendesen. De a te szitud Kedves Kérdező attól is függ h a haver meddíg marad. De az a legrosszabb h ülsz és várod h majd lesz valami főleg ha ahogy írtad a barátodnál a lustaság győzöztt. Adj magadnak annyi esélyt h felhívod és megbeszélitek ezt az egészet(nem telefonon!). Ha meg erre is lusta akkor lapát

Sok sikert

DZ.^. 17/f

2010. aug. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
az én kapcsolatom,pont ezekért a dolgokért lett vége 2és fél év után.Valamennyit változtatott egy-két beszélgetés után,de aztán mindig ujra és ujra a haverok voltak az elsök.Annyiszor átvert,hogy a végére kiábrándultam,és ott hagytam.Ha a párod nem változtat,akkor azt ajánlom neked is...tedd lapátra!
2010. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért csinálja, mert hagyod.


Ha még nem is szólsz neki egyáltalán, akkor tudja, hogy megteheti veled, mert hiába esik rosszul, nem teszel semmit ellene.

2010. aug. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!