Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok 20 év alatti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok 20 év alatti travi fiút?

Figyelt kérdés

Nagyon teccenek a travik és Budapesten szeretnék megimerkedni travikkal, akik korban hasonlók hozzám.

Lécci segítsetek! 16/L


2010. aug. 16. 16:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ez jó, mert én is szeretem őket. :) Mondjuk ismerek is travit,de az nem pesti. 24/L
2010. aug. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szia én ugyan utcán nem hordok csajruhát, csak otthon, és nem is vok pesti, de ha gondolod megismerkedhetünk. Dobj egy privit az msn címeddel ha gondolod, és akk beszélgethetünk.
2010. aug. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Hogy privizzek veled, hisz nem is ismerlek?
2010. aug. 23. 13:18
 14/17 A kérdező kommentje:
mail?
2010. aug. 23. 13:18
 15/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 61%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: 2010-08-16 17:14

!

Rossz a megfogalmazásod!!!

A travi az az hogy egy ember úgy érzi hogy rossz testbe született!Szal ez nem az öltözködésben nyilvánul meg hanem a sexualitásban is!Pl:csaj szereti a lányokat és fiúsan öltözködik és viselkedik is és egy műdákóval rohangál amíg nem lessz pénze műtétre!Ugyan ez van a pasiknál is csak fordítva!

Ha valaki csak öltözködin néha nőnek(pasiként) az csak szimplán perverzió és nem transexualitás!!!

2011. júl. 24. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ui:Bocs de a válaszom lemaradt!

Szerintem próbálkozz társkeresőkőn fénykép nélkül !!!vagy google-izol egyet,

2011. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! 17 éves fiú vagyok és szeretek crossdressingelni,Bp.-től 15km-re lakok :) Ha érdekel még, írj privit vagy írj vissza itt :)
2011. nov. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!