Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a megoldás?

Figyelt kérdés

22 éves srác vagyok, egyetemista. Sosem voltam igazán sikeres a lányoknál, és bár volt pár barátnőm, egyik sem volt az igazi, nem tettek igazán boldoggá. Teljesen átlagosan nézek ki, átlag testalkat, átlag arc, olyan akit se negatív, se pozitív értelemben nem vesznek észre első ránézésre. Mivel alapvetően humoros és intellektuális személyiség vagyok, simán lehetne egy hasonló kvalitásokkal rendelkező barátnőm. De itt a probléma. Ez most nagyon felszínesen és gonoszan fog hangzani, és kövezzetek meg érte, de én nem tudom beérni egy olyan lánnyal, akit nem találok külsőre is kimondottan vonzónak. Egyszerűen szükségem van arra egy

lányban, hogy ha ránézek, hevesebben verjen a szívem, és gyönyörűnek lássam. És a korábbi kapcsolataim is azért nem voltak jók, mert hiába illettünk össze és éreztük jól magunkat együtt, mindig hiányzott nekem, hogy ezt érezzem. Tudom hogy igazságtalan dolog, de nem tudok tenni ez ellen, igénylem a szépséget. Viszont a valóban szép lányokkal sohasem lesz semmi. Vagy annyira unalmas személyiségek, hogy hiába tetszenek nagyon, mégsem keresem őket 1-2 beszélgetés után, mert már akkor semmi új nincs bennük, vagy ha ilyen téren is megfelelnek, akkor ők nem akarnak engem. Nem mondják ki, de gondolom azért, mert találnak nálam vonzóbbat is, és hogy is hibáztathatnám őket. Egyszer fordult elő, hogy minden megvolt egy lányban, és ő is vonzódott hozzám, az meg más miatt nem jött össze... És fogalmam sincs hogy mihez

kezdjek. Tanácsokat és észrevételeket kérnék, nem minősítést.


2010. aug. 16. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Mintha a saját történetemet olvasnám! :)

Sajnos én is ugyanebben a zsákutcában vagyok, már-már úgy érzem, hogy meg kell elégednem egy szép lánnyal, aki ugyan szép, de sajnos nem tudok vele igazán elbeszélgetni... Mert valahogy az kevés. És azzal se megyek sokkal többre, hogy el tudok vele beszélgetni. Pedig nincsenek magas elvárásaim. Egy átlagosan szép, átlagosan okos lányt keresek... Majd megtalálod te is.

2010. aug. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem mindenki igényli azt, hogy szépnek lássa azt, akivel együtt van. A szerelem ilyen, nem elég a belső, kell hozzá a külső is. Az a kérdés merült fel bennem, hogy vajon milyen lányokat tarthatsz Te szépnek, ezeket a cicababákat? Mert amilyen minősítést leírtál hozzájuk, ezek alapján ez jön le. Én úgy látom, hogy minden barátom, aki szerelmes, egy viszonylag átlagos külsejű lánnyal van, de hihetetlen szépnek tartja. És ehhez nem az kell, hogy más is annak lássa, hanem az, hogy ő megtalálja benne a szépséget. Járj nyitott szemmel, és nézd meg, hogy kiben mit tartasz szépnek! Ne csak a cicákat nézd!
2010. aug. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem csak a cicababákat.. Őket persze megnézem, igen, de ők nem igazán érdekelnek, mert teljesen üresek. Nem mindenki cicababa aki első ránézésre is szép. Akiről írtam, hogy mindenben megfelelt volna, ő egyáltalán nem volt az. Adott magára, foglalkozott a külsejével, de nem ment arra hogy minél "r.bancosabb" legyen, és érett gondolkodásmódja és érdekes személyisége volt. Hogy ővele mégsem lett semmi az még mindig nagyon bánt de hát túl kell lépnem ezen.
2010. aug. 16. 16:32
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy naaaagy-naaagy szerelmem. Egy ideig volt barátja, addig elég sokat beszéltünk, tényleg. Sok dolgot mondott a magánéletéről is, egy kicsit megijedtem, mert ő néha-néha félrelépős típus volt (szeszélyes nő :)), én pedig alapvetően a biztonságot keresem. Amikor lehetett volna valami köztünk, már én nem tettem meg azt a lépést felé.

Az az igazság, hogy rengeteg olyan lányt látok az utcán, akit szívesen megismernék. De a túlzott őszinteségemmel sok dolgot elrontottam, úgyhogy most egy kicsit átgondolom az életemet...

2010. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Akármilyen hihetetlen, mindenki úgy gondolkodik, mint Te. Csak mindenkinek más a szép. Én pl egyáltalán nem tartom magam szépnek, nem is igazán néz meg senki, de a párom mégis mindig úgy néz rám, mint egy istennőre:)

Majd lesz egy lány, aki minden szempontból megfelel, csak még nem találtad meg:) Meg ha vkinek tényleg megfog a személyisége, akkor a külsejét is szebbnek látod:)

2010. aug. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!