Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is bejövök neki?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vikkki95 kérdése:

Szerintetek is bejövök neki?

Figyelt kérdés

Egy srác msn-en már rég óta irogat, és folyton olyanokat ír, hogy szép vagyok, meg aranyos vagyok, (nincs barátnője) de még azt is írja, hogy ő már sose fog találni magának barátnőt, meg, hogy ha eddig nem talált barátnőt, akkor már nem id fog, meg stb. (17 éves)

Küldözgetett már msn-en puszis hangulatjeleket, meg még vörös rózsát is. De amúgy konkrétan nem írja le, hogy bejövök neki, meg azt se, hogy akar valamit.

Szerintetek mit akar?


2010. aug. 16. 12:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
egyértelmű. félénk, és azt várja hogy TE lépjél:)
2010. aug. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Egyértelmű, hogy tetszel neki csak ilyen jelekkel próbál neked utalni, hogy nagyon bejössz neki :D

Sztem lépj vmit ha ő is be jön neked, mert utána lehet nem lesz belőle semmi..

2010. aug. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!:)

Hát igazából néha olyan nyálasakat tud írni, hogy csöpög tőle a gép, de lgtöbbször meg normális.

2010. aug. 16. 12:42
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát az azt jelenti, hogy van több oldala és csak rajtad múlik mit hozol ki belőle :)
2010. aug. 16. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Meg már vagy 4-5 hónapja beszélgetünk msn-en, de mindig ez megy. Előjön belőle az, hogy most így romantika meg úgy romantika, aztán már minden beszélgetés végén az lesz, hogy jajj neki nincs barátnője, és hogy sose fog találni, ha eddig nem is talált.
2010. aug. 16. 12:44
 6/14 anonim ***** válasza:
Miért, már olyan vén, hogy ha eddig nem talált, akkor már nem is fog?
2010. aug. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nem, nem vén, már írtam hány éves. De amúgy meg én se értem, hogy mért írja ezt.
2010. aug. 16. 13:22
 8/14 anonim ***** válasza:

Jajj, kerüld el messze! Nyavajog, hogy nem talál senkit, közben meg azt várja (talán?), hogy tálcán kínáld magad neki? Fújjj...


FS

24/F

2010. aug. 16. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
támadd le ha találkoztok, tetszeni fog neki
2010. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy nem tudom nagyon elkerülni, mert minden nap folyton rámír msn-en, és mindenfélét kérdezget, még néha akkor is amikor kiírom, hogy nem vagyok ott.
2010. aug. 16. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!