Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Direkt csinálja? Fontos. Csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Direkt csinálja? Fontos. Csak normális válaszokat kérek. Légyszi

Figyelt kérdés
Szakítás után megbeszéltük,h ugyanolyan jó barátok maradunk mint előtte volt.Egy kicsit rosszul esik,h ott üllök mellette és úgy nézegeti a csajokat.de próbálok hozzá jópofát vágni.Tegnap éjszaka mondja nekem msn-en,h beszlget egy csajjal és,h reméli,h hétvégén be tudja majd nekem mutatni.akkor elmondtam neki,hogy nekem ez még most nem megy,h egyből bemutat a leendő bnőjének.ma meg mégiscsak azt mondtam,h mutasson be neki,mert érdekel,h milyen csajt választ.most meg azt mondta,h lehet,h nem is jönnek össze.Direkt szivat vagy féltékennyé akar tenni?
2010. aug. 16. 11:26
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetseges h feltekennye akar tenni es h azert teszi de en mindig azt mondom h a szerelembol sosem lesz baratsag...
2010. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem volt még olyan nagyon nagy szerelem.kevés ideig voltunk együtt.igaz mind a ketten azt mondjuk,h szerettük a másikat.
2010. aug. 16. 11:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet. Egy kapcsolatnak általába nem ok nélkül van vége, olyankor már barátként se lesz valami jó.

Felejtsd el. Vagy talán vissza akar szerezni.

Pasik szeretik éreztetni(legalább is sok), volt bnővel stb. h vele jobban jártak volna, de már késő. stb.

2010. aug. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
féltékennyé akar tennni sztem
2010. aug. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ő hagyott el engem.nem volt semi nagy ügy,csak egy kis hülyeséget nem mondtam el neki.De mindig azt mondja,h nem akar semmmit,vagy h nem tudja,h lesz e vmi
2010. aug. 16. 11:43
 6/9 anonim ***** válasza:
hát ez h*lye....nem szabadna tartanod a volt pasiddal a kapcsolatot...szerintem önámítás csak,bocsi de én nem hiszek abban,h vmi exxel lehet normális kapcsolatot tartani...max 10év múlva!
2010. aug. 16. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt én is így gondolom, exel nem lesz(90%ba) normális kapcsolat ismét. És ha te szereted, de ő csak szarakodik, hát ne foglalkozz vele, keress mást! Kül csak szenvedni fogsz.

11:42

2010. aug. 16. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Elég komolytalan pasinak tűnik az írásodból. Ha egy kis hülyeség miatt szakított veled, szerintem nem szeretett igazán, ez az új barátnős dolog pedig tuti hogy kamu. Csak bántja az önérzetét, büszkeségét, hogy nem sírod magad egyből vissza miután szakított veled.
2010. aug. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Látod ezért nem jó tartani a kapcsolatot szakítás után...vannak akik direkt szopatnak utánna mit sem törődve másnak a lelkivilágával...persze lehet hogy nem tudja,te még mindig szereted ellenkező esetben viszont egy szemét már ne haragudj
2010. aug. 18. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!