Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most akkor ez mi volt bejövök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor ez mi volt bejövök neki?

Figyelt kérdés

Egy rendezvényen megismerkedtem egy pasival, még új voltam ott nem ismertem szinte semmit, és kb 20 perc múlva elhívott hogy szeretne velem kettesben beszélgetni, megkérdezte van-e pasim,stb...... közben a barátnőjét szétvetette már az ideg hogy velem van. Eléggé féltékeny volt már többen mondták. De ez őt nem érdekelte.

Elkezdi olyan jó érzés mikor nevetek.


2010. aug. 16. 08:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem bejossz neki, de ha baratnoje van es komoly a kapcsolatuk, akkor szerintem hagyd. Persze, ez csak az en tanacsom. :D
2010. aug. 16. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta hogy egyik nap van másik nap nincs.
2010. aug. 16. 09:08
 3/7 x Susy Omega x ***** válasza:
persze, hogy tetszel neki. :) és ha akar is téged, akkor keresni fog, nem? szerintem te csak várhatsz.
2010. aug. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ilyennel hidd el, nem érdemes összejönni. egyik nap van, másik nap nincs?? :O akkor te is csak 1 lány vagy az ő összes többije közül, aki elég lesz neki pár napra hogy kiélje a csajozást... szerintem az ilyen nem érdemel lányt maga mellé!!
2010. aug. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én is erre gondoltam először, de normális volt velem
2010. aug. 16. 17:05
 6/7 anonim ***** válasza:
ÁHH. azt mondta egyik nap van másik nap nincs... hát valszeg te is erre kellessz neki. Drágám neked nem esne szarul ellenkező esetben, vagy majd a jövőben amikor más csajt fűzöget?? Érezd már át picit.
2010. aug. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
dehogynem, én mondtam is hogy nem szeretnék balhét....amúgy meg nem mondtam hogy lennék a barátnője az ilyennek úgyis csak kalandra kellenék neki,azért meg van a magamhoz való eszem! csak kíváncsi voltam mit gondoltok
2010. aug. 18. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!