Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hét alatt megtudtok szeretni egy embert?

Figyelt kérdés

Aki nagyon tetszik neked és tegyük fel hogy 1 hete jársz vele. De körülbelül 4x5x találkoztál vele.

17F


2010. aug. 15. 23:14
 1/7 anonim ***** válasza:
1 pillanat alatt meg tudtam szeretni valakit, első látásra. Ez évekkel ezelőtt történt. A mai napig szeretem.
2010. aug. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Énis kiskoromba beleszerettem:) aztán elfelejtettem:(

De amikor a nevét meghallottam mindig annyira vibrált engem


most .. rá 6 évre összejöttünk és halálosan szeretem:)

2010. aug. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1 válaszolónak van igaza:) Nem kell oda 2 hét de még 1 perc sem:) Nekem elég volt,hogy megláttam és egymásra néztünk :$
2010. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

én sokáig kedveltem egy oszt.társamat.

de egy pillanat alatt hasított belém a felismerés,hogy szeretem őt:$

amikor a szemébe néztem jó mélyen.:$

persze viszonzatlan volt..és még fiata is voltam..de egy évig tartott:$tavay történt.

azóta nem éreztem hozzá foghatót..a pillangók a gyomorban,a melegség,az a felhőtlen jókedv amikor azt mondta,h aranyos vagyok..:)

14/L

2010. aug. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én eyg fiúval voltam így,hogy egy hét alatt úgy éreztem,hogy szeretem de gondoltam magamba:ez nem lehetséges hisz csak egy hete járunk..olyan furán hangzik de akkor létezik ilyen?
2010. aug. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Meg, csak lehet, hogy a másik azt nem fogja elhinni. Ezért ajánlatos várni azzal a kijelentéssel, hogy szereted, mert még azt hiszi, hogy csak meg akarod dugni.
2010. aug. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak akkor járok egy fiúval,ha már megszerettem.Nálam ez így működik.

14/L

2010. aug. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!