Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha irtam az exemnek emailt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha irtam az exemnek emailt, miert nem ír vissza?

Figyelt kérdés
Sziasztok,,tegnap irtam az exemnek emailt,es nem ir vissza ra..ennek már vagy 2 napja...pedig tegnap este felhivott,es megköszönte szépen a levelet... de mai nap felhivtam,es azt mondta hogy ideges,es nem tudja mikor fog rá válaszolni... Pedig van neki ideje,csak azt mondja hogy az agyát nyugalomba kell tenni...ez mit jelent??? Azt fogja nekem irni,hogy nem akar tőlem semmit sem már?? vagy ez minek a jele,,,mert en egy emailre,ha valaki nekem fontos azonnal válaszolok...
2010. aug. 15. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
hát pontosan..valószínű hogyha akart volna már válaszolt volna. szerintem ne erőltesd,mert így csak egyre nagyobb ellenállásba fogsz ütközni
2010. aug. 15. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
értem,szoval mi tevő legyek???
2010. aug. 15. 20:59
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azzal, hogy a telefonba megköszönte a levelet "mondta el" hogy nem fog rá válaszolni! És mivel te direktbe rákérdeztél nem akarta azt mondani, hogy nem fog válaszolni, hanem kitalált valamit! Szerintem már nem akar semmit! Úgy ahogy te is leirtad... ha valaki valakinek fontos azonnal válaszol!
2010. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
azt is mondta hogy ideges,nem tud semmire sem koncentralni es nincsen jol.... mindenkivel csak összeveszik,es ha meg is irja a levelet,ahhoz nyugalom kell hozza,,,ha en nem hivom fel,ő engemet biztos hogy nem hivna fel...
2010. aug. 15. 21:02
 5/8 A kérdező kommentje:
de azt is mondta hogy elkezdte irni,de a felenel abba hagyott neki....szoval most akor itt mi is az igazsag ???
2010. aug. 15. 21:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Megmondta, nem?

Az agyát nyugalomba kell tenni

Miért nem hiszel neki?


Egy darabig el fog tartani, mert egyelőre még nem fejlődött ki neki az agya, de majd az idő megoldja ezt is.

2010. aug. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és ez mit jelent egy csaj szemszögéből nézve??? mert bizok benne hogy kibekülünk,es megbocsat nekem.... szeretnek vele ujra együtt lenni....minden nap csak sirok,hiaba akarok erős lenni,nem megy.... azt akarom hogy valami valtozass történjen,de a türelem a legnehezebb dolog....és a várakozás
2010. aug. 15. 21:14
 8/8 anonim ***** válasza:

21:02 es vagyok.

Csak kifogás, hogy elkezdte! Egyeszer már felhozta neked a levelet, azzal a szöveggel, hogy köszöni szépen!Ugyan ki köszön meg egy levelet telefonon? Senki! Csak aki nem akar rá válaszolni! Azt hitte, hogy ez majd neked is leesik amikor telefonon emlitette, de látja hogy mégsem és mivel nem akar megbántani kifogásokat talál ki... Ha ki szeretnél békülni vele inkább üljetek le beszélgetni és egy az egybe mond el neki amit szeretnél! Bár te is irtad, hogy ha nem hivod ő sem! Én nem látok rá sok esélyt hogy kibéküljetek, és ha még zaklatod is még annyita sem kellesz majd! Majd a végén össze is vesztek, mert hiába próbált szépen lerázni, te nem vetted az adást és kénytelen lesz körités nélkül a szemedbe mondani az igazat, ami tényleg kellemetlen és fájó lesz!

22/L

2010. aug. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!