Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért esik ilyen rosszul?

Figyelt kérdés
Annyira utálom ha a barátnőm cigizik. Pedig nem szokott rendszeresen, csak max havonta 1-et. Tegnap is elszívott egy szálat és én ezen nagyon kiakadtam. Tudom, hogy velem van a gond, de én nem bírom elviselni, ha a barátnőm cigizik.
2010. aug. 15. 13:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
kezdj el te is cigizni oszt' nem lesz semmi gond :D
2010. aug. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem is rosszul esne, ha látnám, hogy a barátnőm(ha lenne), akit szeretek, szándékosan pusztítja magát :'( Mondjuk havi egy szál tényleg nem a világ, de akkor sem jó, büdös :S
2010. aug. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Vércsiga, attól, hogy fogytál 35 kilót, azért még ne okoskodj ilyen tanácsokkal.
2010. aug. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
szerintem te utolsó meg fogd be. mert te is tudod, hogy a kérdező tudja, hogy mit kéne tennie, csak b@szik megtenni. egy kérés nem a világ vége. ugyanmár.
2010. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
fogadd el. nyilván ő sem rinyál neked minden hülyeségért. ha meg igen, akkor beszéljétek meg. amúgy nagyon rossz dolog a másikat korlátozni.
2010. aug. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem a barátom szakított velem ezért

illetve ez is egy nyomós! indok volt, hogy miért nem akar velem járni

szóval, neked sem kell hagyni, hogy ő cigizzen

2010. aug. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Havi 1 szál? Megbocsáss, de a barátnőd idióta. Vagy cigizzen normálisan vagy sehogy. A műcsajok szánalmasak. És a barátnőd az. (Én amúgy teljesen a cigi ellen vagyok, de ha valaki már szívja, akkor csinálja normálisan.)
2010. aug. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Utolsó: szerintem te is szánalmas vagy a nagy bölcsességeddel, amit osztasz másoknak..
2010. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
15:51, gondolom még dohányzó taknyos vagy.
2010. aug. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Képzeld, egyáltalán nem dohányzok.


15:51

2010. aug. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!