Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy 20 éves lány, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 20 éves lány, akit szeretek, és hát én is bejövök neki. De én még csak 15 vagyok. Lehet ebből valami?

Figyelt kérdés
2010. aug. 15. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
:D
2010. aug. 15. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Lehet persze. Bár nem hiszem, hogy a lány járna veled. :)

Túl fiatal vagy hozzá. Hosszú távon biztos nem működne a dolog.

2010. aug. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Persze. Élvezd ki az egészet, de ésszel. Sok sikert!
2010. aug. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy egy 20 éves csajnak te lennél az álmai netovábbja.. persze ha megrekedt 15 éves szinten, bármi lehet. de számíts arra, hogy max. 1-2 éjszakára kellesz neki, aztán jókat vihog az egészen a barátnőkkel.
2010. aug. 15. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Piciregica válasza:

Szerintem csak megakar rontani.xD

Biztos leakar veled feküdni max.Komolyat semmiképpen.

az én öcsém 15 éves,és vh nem tudom elképzelni h az ő korabeli haverjaival bmit csináljak.Túl éretlenek...

18/L

2010. aug. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Persze, hogy lehet.
2010. aug. 22. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szia.Szerintem,ha két ember szereti egymást,akkor a kor nem számít.Vagy van még más dolog ami miatt nem lehettek együtt?
2010. aug. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Amúgy énis ugyanebben a cipőben járok,énis egy 20 éves lány vagyok és nekem is tetszik egy 15-16éves körüli srác,csak az én gondom az hogy nem tudom hogy én tetszek-e neki....
2010. aug. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hát ebből a kérdésből is látszik, hogy mennyi esélyed van.

Ha már így megkérdezted, akkor már semmi.

Rég meg kellett volna dugnod Te balfék !!

De 15 évesen kérdezgetned kell még, hogy betedd végre neki ?

2010. aug. 23. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!