Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon még szeret? :/

Figyelt kérdés
Februárban jártam egy fiúval 2 hetes volt csak a dolog.Én szakítottam.Bevalotta msn-en h ő még mindig csak rám vár.Talán erre rá egy két hétre énis elkezdtem felé érzelmeket táplálni.De erre neki lett alakulóban egy kapcsolat és h összejönne velem újra de nem akarja a lányt megbántani.És tegnap itt gyk.n volt egy olyan kérdés szerűség hogy még mindig szeretem az ex-em pedig már februárban szakítottunk és őt ez nem érdekli és írta msn-en h ez tökre rá illik. jó nem kérdeztem rá..aztán nem hagyott nyugodni és írtam neki sms-t és mondta majd megbeszéljük ma mert alszik.(csak normális válaszokat pls.:D)
2010. aug. 15. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Én alapból nem mennék vissza olyanhoz, aki szakított velem, és nem férfiúi büszkeségtől vezérelve. Hanem mert ha már egyszer jártunk, és nem működött, akkor az most sem fog. Ha meg akkor nem voltam jó neki, és elhagyott másért, akkor milyen dolog már, hogy vissza akar csábítani?

Lehet, hogy még szeret, de én nem mennék a helyében vissza.

Miért is szakítottatok?

2010. aug. 15. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
hát most hülyén hangzik de beszari volt..szval nem közeledett meg semmi..mindig csak én kissé besokaltam és szakítottam.:/
2010. aug. 15. 07:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Értem... :S És szerinted most másképp lesz?

Bocs a kérdésért, nem akarok indiszkrét lenni, segíteni szeretnék, de szerelmesek voltatok, amikor összejöttetek?

Egyébként szép dolog, hogy nem akartad a másik csajt megbántani!

Esetleg szabad tudnom a korodat?

2010. aug. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!