Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 2 éves kapcsolatom van. De...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éves kapcsolatom van. De most olyan mintha azt a srácot szeretném, aki engem szeretett 2 éven keresztük, de ennek már 2 éve? (többi lent)

Figyelt kérdés

2 éve vagyok együtt a barátommal. Ő 18, én 17. Szeretem, becsülöm,tisztelem.


TUDOM, HOGY HOSSZÚ, DE RETTENETESEN FONTOS EZ NEKEM!!!!


De van egy fiú (19), aki 2 évig szeretett, de ennek már 2 éve. A mostani barátommal egy táborban jöttem össze, ahol ez a másik srác is ott volt. Akkor még szeretett. Azóta csak egy-két szót beszéltünk. Feszengünk egymá társaságában, pedig többször próbáltunk beszélgetni, de feszengős volt. Akkoriban nagyon kedves volt velem, nagyon szeretett, de én akkor fiatal voltam, és pont egy nagyon nehéz időszakot próbáltam túlélni (halálesetek), úgy hogy nem is akartam hallani róla. Csak évente találkozunk, mindig abban a táborban (ez egy két hetes tábor). Ő most az első hétre megy, én pedig a másodikra, a barátommal. De az atudat, hogy idén nem fogok vele találkozni teljesen kiborít. Látni akarom, és úgy beszélgetni vele, mint mielőtt megtudtam, hogy szeret. De tudom, hogy nem beszélgetnénk,hanem én a barátommal lennék, ő meg egyedül. A barátom tud róla,meséltem neki, hogy mi volt, azt is mondtam neki, hogy talán kicsit én is szerelmes voltam,de kicsi voltam még 12-13 éves...

Most hogy tudom, hogy ő mától kezdve ott van, én meg pont akkor megyek le, amikor ő hazajön, és nem is látom, nagyon hiányzik. Úgy érzem nem bírom ki, hogy még egy évig ne lássam. Lehet, hogy mindig is őt szerettem, csak az elején a mostani barátommal rózsaszín köd volt, ami most múlik? Nem értem én ezt... De szeretem a mostani barátomat. Mindent megbeszélünk,de ma nem találkoztun és különben sem akarom ezt neki elhamarkodottan mondani. Tényleg szeretem a mostani barátomat, és az is lehet, hogy a másik srácra csak simán szükségem, van, mint barát, mert hiányzik, hogy régen hány éven keresztükbeszélgettünk, és játszottunk, és együtt nőttünk...nőttünk... Lehetséges, hogy csak barátként szeretem? Nem szoktak ilyen kavarodások lenni bennem, de most nem tudok kiigazodni magamon.

Ennek a srácnak most tudtommal van egy 5 hónapos kapcsolata, aranyos képek vannak róla meg a barátnőjéről a facebookon, egyszer megnéztem. Ezzel a fiúval csak tritkán (kb. 2-3 havonta 1X) msn-en szoktam beszélni, akkor mondta, hogy barátnője van, meg hogy izgul az érettségi miatt,meg hogy reméli, hogy nyáron a táborban találkozunk, és kár lenne ha nem találkoznánk...


A barátom minden szempontból tökéletes...tényleg így érzem, és rettenetesen szeret... de lehet, hogy nem csak ez számít. A másik srác viszont 3,5 órányira lakik tőlem, van barátnője, és csak régen szeretett.

De ha nem tudok kiigazodni magamon kis idő után sem, akkor szakítani fogok, mert nem akarom átverni a barátomat. De a másik srácnak meg tiszteletbe tartom, hogy barátnője van, azt sem akarom tönkretenni, csak az érzéseimet szeretném mindkettőjökkel tisztázni, majd ha bennem tisztázódtak.


Segítsetek légyszi ötletekkel,észrevételekkel, nagyon fontos lenne, teljesen el avgyok keseredve!


Értelmes válaszolakt várok, én a bunkók és gonoszakat írók légyszi kíméljenek. Nem vagyok olyan aki mások érzelmeivel szórakozik, még akkor sem ha most úgy tűnik, hogy egyszerre két embert akarok tönkretenni... nem szeretnék senkinek rosszat, de az én érzéseimet is fontosnak tartom!


Előre is köszönöm a válaszokat, és hogy elolvastátok!


2010. aug. 14. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, hogy marhára megszoktad a másik srác szerelmét. Most, hogy már nem foglalkozik veled, elhagyottnak érzed magad, igaz-e? Ez amolyan birtoklási vágy, plusz egy kis önzőség. (: Vagy csak egyszerűen elkezdtél vágyni rá. Tudod az ember csak akkor veszi észre, hogy milyen fontos valami, ha már nem az övé. Azt javaslom, hogy beszélj a sráccal. Szervezz le egy találkát, no de nem randit. (: 22/f
2010. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak kezd kihűlni a kapcsolatod. Ilyenkor az ember először össze se rakja, h mi baja van, csak vergődik és nem is igazán tudja megfogalmazni, hogy mi a baj.

Lehet, h csak ezeket a problémákat vetíted ki a másik srácra, aki az újdonságot szimbolizálja.

Kicsit szétszórt voltam, de a lényeg szerintem érthető.

2010. aug. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elolvastam. Tulajdonképpen mi a konkrét kérdés?
2010. aug. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
elözönek grat, én már nem birtam elolvasni nincs hozá türelmem ennyi fáraszto kérdés után:DD
2010. aug. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!