Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire szerethet így?

Figyelt kérdés

majdnem 2éve vagyunk együtt a párommal,régen sokat veszekedtünk,de kezdünk felnőni.most viszont egy hete elkezdett hanyagolni,nincs szép dícsérő szava,álandóan csak autókázunk(halál unalmas)mindig az van amít ő szeretne.Mondtam már neki h megin kezd roszra fordulni a kapcsolatunk,azt mondta h ő nem vette észre,és h 2év után ne haragudjak meg ha nem fogja állanbdóan a kezem és pusszilgat,nem akar elveszíteni,ezt ő mondta.

De így merre halladunk megin?mit tegyek h foglalkozzon velem többet?


2010. aug. 14. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez,én feladtam.......
2010. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 4 év után is úgy bújtam a barátnőmhöz, min4 azelőtt, kihasználtam minden alkalmat h vele legyek. És próbáltam mindig a lehető legközelebb lenni hozzá... bár általában az volt a válasz h "most mit bújsz?":(
2010. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerős szitu. Az oka, hogy túl sokat vagytok együtt. Már nem lát olyan varázslatosnak. Esetleg még bizonyos problémák is rátehetnek egy lapáttal. Viszont azt tudom, hogy az ilyen esetek gyakran vezetnek hűtlenséghez. Valamivel pezsdíteni kéne a kapcsolatot. Harcolj ki egy közös programot, amit csak te akarsz, de ő is élvezne. Ilyesmik! Ha ezek nem jönnek be, akkor szünet, amíg újra megtanul értékelni. (: 22/f
2010. aug. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
van vmi program ötletetek?am köszi a válaszokat eddig:)
2010. aug. 14. 16:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, merre laksz. (: Miskolcon van kisvonat, egyéb helyeken biztos találsz állatkertet is. Sétálás fagyival, stb. (: 22/f
2010. aug. 14. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kaposváron lakunk,de köszi szépen a tippeket:)
2010. aug. 14. 16:35
 7/7 anonim ***** válasza:

Most találj ki prodramokat, mert ez egyre rosszabb lesz, ha hagyod. Tapasztalatból mondom. 6 éve vagyunk együtt, de.. már ott se tartunk, ahol ti.

22/L

2010. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!