Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen jelekre figyeljek ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jelekre figyeljek ami többet jelent barátságnál?

Figyelt kérdés
Egy fiúval 4 éve barátok vagyunk de én most kezdek többet érezni,nála hogy vehetem észre hogy hogyan tekint rám?
2010. aug. 14. 14:01
 1/7 anonim ***** válasza:
puszi van ? ölelés ? simogatás kézenfogás ? mikor találkoztok vannak ilyenek ?
2010. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát ha 4 évig kitartott melleted talán akarhat valamit. Agyon dicsér, nem mond rád rosszat vagy azt is csak poénból. Törődik veled.
2010. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezz rá, vagy beszéld meg vele, az a legegyszerűbb és akkor nem kell jelek után keresgélned és nem is értheted félre azokat (kínos szituációktól menekülsz meg)

amúgy onnan tudhatod, hogy ha mondjuk beszélsz neki egy fiuról, aki tetszik neked akkor elkedvetlenedik és/vagy próbál témát változtatni vagy lebeszélni róla

tehát a féltékenység 1 jel

2010. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
felejtsd el...ha akart volna valamit tőled, már rég lépett volna...
2010. aug. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van egy jó hírem: Nem létezik fiú és lány közti barátság.A lányok hajlamosak arra hogy ha jóban vannak egy fiúval azt már barátságnak hívják.A barátság tisztán lelki dolog,tehát egyrészt csak azonos neműek közt jöhet létre,másrészt a barátság sosem csap át szerelembe,mert a szerelmet a külső máz kelti életre.Amit te barátságnak hívsz,az nem más mint szimpátia,ami mostanra már olyan magas fokot ért el benned hogy sarjadzik a szerelem.

Egy leszbikus nő,és egy homokos férfi között kialakulhat egy életre szóló barátság.

A kérdésed te magad válaszoltad meg,amivel teljes mértékben egyetértek: ,, hogy hogyan tekint rám".

Egyébként négy év után már vagytok olyan jó viszonyban,hogy akár beszélhetsz is vele erről.Biztos nem fog nagyon ellenkezni.Ha mégis,akkor ő az öröm ellensége.

2010. aug. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

1.puszi van,a többi nincs,szinte minden nap találkozunk,vagy ha éppen nem akkor 2 naponta.

2.Köszi :)

3.Az a baj hogy nem merem mert utána nem tudom hogy tudnék a szemébe nézni ha visszautasítana...viszont féltékeny nagyon!! :)

4.Ez igaz,mikor megismerkedtünk akkor szeretett volna velem járni,csak én visszautasítottam.Most meg lehet pont fordítva lenne..... :) :(

5.hűű nagyon köszi a választ igazán tetszett főleg amit a fiú lány barátságról írtál,teljesen igazad van:)

2010. aug. 15. 15:03
 7/7 anonim ***** válasza:

serintem nincs igaza. nekem a legjobb barátom, akivel mindent de mindent megbeszélünk, fiú. és nem vagyok belé szerelmes. és ő se belém.

L19

2010. aug. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!