Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Karácsonyi ajándék, mi legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Karácsonyi ajándék, mi legyen egy 18 éves fiúnak?

Figyelt kérdés
A barátommal 1éve vagyunk együtt,és nem tudok mit venni neki karácsonyra...szerintetek minek örülne egy 18 éves fiu? Megszeretném lepni olyan dologgal aminek igazán örülne...Ötleteket várok...elöre is köszi mindenkinek...
2008. dec. 1. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem valami egyedi legyen,amiből mindig te fogsz az eszébe jutni!
2008. dec. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is 18 éves barátom van és majdnem 2 éve vagyunk együtt, szóval sok mindent kapott már tőlem, de most pénztárcát kap, és beleteszem a képünket, hogy mindennap lássa.Mondjuk én tudom, hogy örülni fog neki, mert a régije már rossz állapotban van.

De vettem már neki fotoalbumot és előhívattam egy pár közös fotót és azóta is bővítjük. Tavaly órát kapott tőlem, mert nagyon szerett volna egyet.Írjál melléje esetleg egy szép Karácsonyi levelet neki, ennek is nagyon örülhet.

2008. dec. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Szia!Nekem is 18 éves barátom van!És most csináltatok neki egy kis párna huzatot a képemmel, hogy mindig velem aludjon!Jah és veszek mellé azért kis párnát is:)Ha ez az ötlet tetszik akkor a www.rossman.hu oldalon tudsz ilyet rendelni!Remélem hogy segithettem!
2008. dec. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szija.. nekem is 18 nekünk naptàr lesz :)

csak 1500

de lehet pàrnahuzat vagy puzzle vagy bögre (képpel)

vagy hasonlók :)

2010. dec. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Sziasztok. Szerintem ezek elég gáz ajándékok amiket itt felsoroltatok. Nem nagyon tudom elképzelni, hogy egy kamasz FIÚ örülne egy nyálas, csicsás párnának amin a csaj képe van... Még a bögre valahogy elmegy, ha szeret teázni, kávézni - amit használ is. Mert szerintem ez a kulcsszó. A fiúk legnagyobb része annak örül, ha olyasvalamit kap, amit használni tud. Mi, lányok nagyra értékeljük a fényképekkel kapcsolatos romantikus dolgokat, de a fiúk nem (legalábbis nem mind). Beszélgess el vele, hogy mi az, amit szeretne, van e valami, amire már régóta vágyik. Sportfelszerelés, számítógépes felszerelés, ruha, esetleg szülinapkor süthetsz neki tortát, aki szereti a hasát, nagyra értékeli. :) Én például idén karácsonyra valami érdekes társasjátékot fogok venni a barátomnak, mivel a társasággal nagyon szeretünk játszani minden félét. Születésnapjára blúzt kapott, amit ő választhatott ki. Ezzel nem megbántani akartam az előttem szólókat, csak célozni arra, hogy nem biztos hogy azt kell nézni, hogy nektek mi tetszene, ha már neki veszel ajándékot, akkor azt tartsd szem előtt, hogy ő minek örülne, mire lenne szüksége. 23/L
2011. nov. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó: remélem Te sem sértödsz meg, de szerintem Te sem is mered se az én baràtom, se màsokét, és a helyzetüket. Az én baràtom pl nem nézegethet élöben, így szerintem igenis örül mindenfélének amin a képem van. Az meg h ilyen érzelgösség blabla... elég felszínes kapcsolataid lehettek, ha senki nem nyílt meg elötted...nekem meg ez a véleményem
2011. nov. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Csatlakozok 23 éves lányhoz, figyelj.. a fiúkat tényleg rohadtul nem érdeklik a nyálas csicsás és romantikus ajándékok, egy számítógépes játékkal jobban elvannak mint a te hülye párnáddal, elhiheted.
2012. nov. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!