Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan zavar? (bővebben lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan zavar? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az 1 éves évfordulónkon tudtam meg hogy közvetlenül előttem a barátomnak volt egy 3 éves kapcsolata. (Addig azt se tudtam hogy szűz-e, volt-e valaha barátnője, ami már furcsa... próbáltam kérdezni előbb, de nem válaszolt) Éreztem hogy kínos és fájó téma neki és nem nyaggattam vele.

Azóta 1x-2x merült fel a dolog(nem ő említette) de mindig ideges lett, terelt... már 2 évesek vagyunk.

Normális ez? Lezáratlan lenne az előző kapcsolata?


2010. aug. 13. 22:47
 1/10 A kérdező kommentje:
szar kapcsolat volt elvileg
2010. aug. 13. 22:49
 2/10 anonim ***** válasza:
Lezáratlan, de valószínűleg csak a fiúban. (Vagyis egyszemélyes a dolog, nem kell féltékenynek lenned.) Türelem, majd ő is felnő a körülményekhez.
2010. aug. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehetne több bizalommal feléd.
2010. aug. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
áhhh, engem az zavar ha a fiúban lezáratlan, ő a barátom. A lány nem érdekel.
2010. aug. 13. 22:53
 5/10 A kérdező kommentje:

Lehet valaki szerelmes, ha lezáratlan az előző kapcsolata?

Szerelmes vagyok és rühellem ha becsapnak, főleg ha ő..

2010. aug. 13. 22:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Én se szeretek beszélni egy régebbi kapcsolatomról. Nem azért mert lezáratlan, hanem mert nem szívesen emlékszem rá, így beszélni sem szeretek róla.
2010. aug. 13. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem inkább az zavar, hogy titkolózik előtted. Lehet szerelmes, sőt, lehet, hogy már lezárta magában, csak titkolózik. Ez nem jó.
2010. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az nem normális hogy két év után még mindig ezzel nyaggatod.Persze hogy terel,vagy arra számítottál,hogy a jelenlegi barátnőjével vidáman elcseveg a volt barátnőjéről?Az egy másik korszak volt a számára,mint ez a mostani.Felesleges turkálnod a fejében.

Úgyhogy ne nyaggasd tovább magad,hanem élj a jelenben,és hagyd hogy a barátod is abban éljen.

2010. aug. 13. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Így van.
2010. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hát arra a kérdésedre,hogy lehet-e vki úgy szerelmes,hogy lezáratlan az előző,arra az a válaszom,h igen!Voltam úgy régebben szerelmes x fiúba,hogy összejöttem y-nal.Y-nal nagyon jól megvoltunk,kivántam őt,hiányzott,ha nem voltam vele,dobogott erősen a szivem,egyértelműen beleszerettem,stb,de amikor x-el megint ott volt a lehetőség,h találkozzak,találkoztam,és ha le nem is feküdtem vele,de komolyan azt gondoltam,hogy elhagyom y-t,mert x újra akarta kezdeni...aztán amikor már y-nal voltam,őszintén elmeséltem neki a dolgot,és nem szakitottam vele..de utána is sokszor gondoltam x-re :(
2010. aug. 14. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!