Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Már régóta szeretek egy fiút.

Legalábbis azt hiszem... Fél éve nem volt olyan nap hogy ne jutott volna eszembe. Ritkán találkozunk. Tudom hogy ő szeret engem, elmondta, de én azt mondtam hogy én nem szeretem, mert abban a pillanatban úgy is éreztem hogy én nem akarom ezt. Aztán egy hét múlva ráeszméltem, hogy mekkora egy hülye vagyok. Hiszen megintcsak rá gondolok állandóan.

Msnen tök jókat dumálunk mindig. Rengetegszer elképzeltem már, ahogyan kézen fogva járkálunk és elmegyünk pizzázni vagy valami.

DEhogyha találkozunk vagy véletlen összefutunk ezek az érzések egyszerűen elmúlnak, és már nem találom vonzónak. DE másnap megint csak rá tudok gondolni.

Nem értem magamat. Ha egy ideig nem beszélünk akkor elképesztően hiányzik, deha találkozunk, akkormeg legszívebben lelépnék, mert nem érzem jól magam. Látom a szemében hogy mgőrül értem, éshogy szenved hogy én nem érzem ugyanzt iránta. Ezeket nem mondtam el neki, ő azt hiszi, hogy nem szeretem.

Fogalmam sincs mit tegyek.

Járjak vele, ne járjak? Ha járok vele akkor attól félek, hogy megint olyan kényelmetlenül érezném magamat. De az sem jó, hogy nincs velem, és nem beszélünk. Olyan furcsa. Veletek volt már ilyen? Mit tanácsoltok? Szerintetek mit tegyek? Mi a véleményetek?


2010. aug. 13. 21:05
 1/5 Barney Stinson válasza:
Ez valami legjobb barát szindróma, amikor nem tudod eldönteni, hogy az illető kacsa vagy nyúl. Ha az érzéseid elmúlnak amikor meglátod, akkor nem tartom valószínűnek, hogy össze kéne vele jönnöd, de ha kipróbálod akkor sem veszítesz semmit, hacsak nem jó barátod. Ez egy olyan kérdés amire itt senki sem tud jól válaszolni szerintem.
2010. aug. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont ma néztem meg ezt a kacsa agy nyúl részt a How I met your motherben. :D Furcsa

Köszi a választ :)

2010. aug. 13. 21:13
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy arról van szó, hogy (mert ezzel mindenki így van) vágysz a szeretetre, szerelemre, és mikor egyedül vagy, jobban érzed ennek az érzésnek a hiányát? És akkor persze, hogy arra vágysz, aki mindezt meg tudja neked adni, mivel szeret téged.

Egyébként nem hiszem hogy igazán tetszik neked ez a srác, mert hát akkor oda lennél érte akkor is, mikor ott van veled. Szerintem csak jól esik neked, hogy imád téged, nem?:) Kérdésedre válaszolva: voltam már így én is.

18/L

2010. aug. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod :) lehet hogy tényleg erről van szó, akkor hagyom amíg elmúlik. :/ nem tudok mit tenni
2010. aug. 13. 23:03
 5/5 csibefalat válasza:
Wáóóó.. én is PONT ebben a helyzetben vagyok :D És egyszerűen nemtudom eldönteni, hogy össze jöjjek-e a sráccal...
2010. aug. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!