Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit akart jelenteni?

Figyelt kérdés
van egy srac, nekem mar eleg regota tetszik, de sosem tudom hogy o hogy erez irantam.... egy este megcsokolt, de masnap ugy tett mindha nem is leteznek, ezt meg megcsinalta utana ketszer... viszont most par napja irt msn-en hogy a tobbet semmilyen korulmenyek kozott ne engedjem hogy barmi is tortenjen kozottunk, megkerdeztem hogy ez most hogy jutott eszebe es miert mondja de csak annyit valaszolt hogy ezt el kelett mondania es azzal kilepett... szerintetek miert irta ezt?
2010. aug. 13. 17:14
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Megcsókolt, aztán levegőnek nézett, aztán megcsókolt... te meg semmit se kérdeztél csak néztél nagy bután a boci szemeiddel? Atyaég.
2010. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
..mert nem akarja h esetleg komolyabb dolog is megtortenjen.
2010. aug. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
1. valaszolonak: nem ismersz es nem tudod milyen vagyok, ugyhogy ne itelkezz alaptalanul.... azt sem tudod hogy tortent, azert nem irtam hosszaban hogy nem untassam az valszolokat...
2010. aug. 13. 17:20
 4/4 anonim ***** válasza:
ha nem "untatod" a felhasználókat, akkor nem látják tisztán a képet.. ;)
2010. aug. 13. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!