Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy ha párkapcso...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy ha párkapcsolatban élek egyből gyereken és házasságon jár az agyam?

Figyelt kérdés
pedig még csak 20 éves vagyok és most is ez a helyzet.1 hónapja vagyok együtt a barátommal,minden stimmel,ő egyépként 24éves,és már most azon jár az eszem hogy mennyire jó lenne ha lenne gyerekünk,ő pedig azt mondja hogy ha majd neki lesz akkor imádni fogja az tuti,meg hogy ha neki véletlen becsúszna akkor nem bánná meg. de másik pillanatban meg azt mondja,hogy még nem szeretne.nem tudok rajta kiigazodni.
2010. aug. 13. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:

..sztem 1honap utan ne vard el h gyereket akarjon toled,,,

legtobb pasi amikor meghallja ezt menekul a gondolattol,talan korai,nincs felkeszulve az apasagra mivel az egy komoly dontes.

2010. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem azért, mert nőből vagy! :-) Bennünk azért ennyi idősen már dolgoznak az anyai ösztönök. Ha akarunk már gyereket, ha nem. Belénk van kódolva.

Félre ne érts, nem azt mondom, hogy ennyi idősen ildomos családot alapítani. Ráérsz még, fiatal vagy! Élvezd az életet, a gyerekkel bőven ráérsz még. A családalapítás, gyermekvállalás komoly, felelősségteljes döntés, ami - jó esetben - egy életre szól. (Mármint itt konkrétan a férjhezmenésre gondoltam, illetőleg annak az embernek a kiválasztására, akivel családot szeretnél.)

Szóval szerintem normális, hogy ilyet érzel, mivel ezen minden nő átesik. De ne agyalj ezen túl sokat.

A 24 éves barátod meg szintén abban a korban van, amikor a fiúk többsége nem érett még meg arra, hogy családja legyen. Ne bizonytalanodj el, de ne is várd egy fiútól 24 évesen, hogy családot akarjon. De ez manapság így természetes. Persze, hogy azt mondja, hogy szeretni fogja a gyerekét; egy átlagos ember ezt mondja, legyen akárhány éves is, de ez még bőven ráér.

Amúgy meg örülök így látatlanban is a boldogságodnak - én is az vagyok -, de lásd be, egy hónap még kutyafüle. Ilyenkor még minden stimmel, minden szép és jó, ugye te is tudod? Nem akarlak ám megbántani - messze álljon tőlem -, viszont lassan harminc év élettapasztalatával a hátam mögött mondom én azt, hogy ugyanazokon átmentem, amiken te, és nagyon sok mindent másképp látok most, mint 20 évesen.

Sok boldogságot kívánok Nektek, és ne a gyereken agyalj, hanem kettőtökön.

2010. aug. 13. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Még annyit: egyetértek kettes számú hozzászólónkkal.

Egy dolog biztos: ha túl sokat emlegeted egy pasinak - pláne egy ennyi idősnek -, hogy így meg úgy akarsz gyereket, előbb-utóbb megérik a szakítás. Tehát jegeld a témát. Ki tudja, lehet, hogy pár év múlva ő fogja elővenni.

2010. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért, mert te egy családcentrikus ember vagy.
2010. aug. 13. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nőként én is elgondolkodom ezen, 19 évesen. :) De ezzel semmi gond nincsen, én pl. családcentrikus ember vagyok, és természetes, ha egy olyan ember van mellettem, akit szeretek, akkor továbbgondolom a dolgokat. :) Amúgy elhamarkodni nem szabad semmit, arra nagyon oda kell figyelni.
2010. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!