Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Mit csinálhatnák...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Mit csinálhatnák? :S

Figyelt kérdés

Kívánom h legyen kapcsolatom,h tudjak valakit szeretni.Aztán ha megtalálom azt a lányt akit tudnák szeretni,de megijedek az egésztől és már nem akarom.Most is van egy lány,egy kicsit lakik messzi tölünk.Bele "szerettünk" egymásba,de 2hét után már nem is akarom annyira őt.Ezt belehet tudni h távolság miatti félelemnek?Mert az elején télleg nagyon tetszett,de most h már tényleg találkoznunk kéne 3hét után így már nem tudom h akarom e őt.

Valakinek ötlete,h miért van ez?:(


2010. aug. 13. 13:09
1 2 3 4
 21/39 A kérdező kommentje:
szomorú:(..mármint az h darabokban a szíved:/
2010. aug. 13. 14:41
 22/39 anonim ***** válasza:
Úristen azt hittem már h te a Roli vagy de ő 16. xD Hállelúja...:D
2010. aug. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
mindenki összetéveszti valakivel xDxDxD
2010. aug. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Hát de b*sszus tiszta olyan a helyzetük mint nekem a Rolival...Úgy is beszél.'tudnák' a Roli is mindig így mondja hogy akarnák meg tudnák stb...Meg asszem én is 3 hete ismerem,és szintén messze vagyunk egymástól,és mi is telózgattunk meg sms-eztünk,de 2 napja megromlott a 'kapcsolatunk',mivel beivott és nagyon ronda dolgokat mondott nekem,én meg már nem tudom tisztelni és felnézni rá,meg nem is tudok úgy viselkedni vele mint azelőtt... :\


Elég érdekes egybeesés. :O

2010. aug. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
az exem is igy irta, három honapja szakitotunk de mindig aztmondogata, még szakitáskor is hogy öröké szeretni fog, amikor ezt meglátam igy villámokat szortak a szemeim hogy igen? ien hamar tulteted magad mindenen? na véged...xD és neki is három hete volt valami "hu ez a legjobb napom" dolgos szarja... bár öszintén én gyanakszom hogy ö az o.O kitudja... XD
2010. aug. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Utolsó: Most mi ez?A pasik ennyire ugyan olyanok?XD LoL. xD


Én meg gyanakszom hogy ő a Roli és azért írta h 18 nehogy felismerjem...XD Édes Istenem...:D

2010. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező leírnád a neved?XD Köszike. :D
2010. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

nem tudom ez most mi :D

de most már tuti nem irja le az igazi nevét ezek után xDxD

egy biztos

rohadt férfiak:D

2010. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Jajah...xD De azért nem ártana leírnia...:D xD
2010. aug. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

A lényeg,ha a Rolika vagy,firkanccs rám msnen,megbeszéljük!;)



X))

2010. aug. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!