Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék vele? Bővebben lent.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék vele? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel jártam. De azóta csak barátok vagyunk, de mégis kétértelmű megjegyzéséket tesz. Mintha még mindig járnánk és ettől kicsit összezavarodom mert nem tudom akar-e tőlem még mindig valamit vagy csak játszik velem. Pl: Jól érezte velem magát stb. Meg dícsérget minden apró jelzővel. Kedves vagyok, ma jól nézek ki... Segitsetek!
2010. aug. 13. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Fejbecsaphatod egy szívlapáttal, és eláshatod a hátsó kertbe.
2010. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vagy csak fingadozik veled :D
2010. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Az első: sose rossz xd tetszik a stílusod :D

A második: meglehet ...

2010. aug. 13. 13:06
 4/9 Kerdesemvan ***** válasza:

első válaszoló =)))))))

jaj köszönöm=))))

2010. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló: ugyaan :) de lehet meg is fogadom válaszod XD nem áám xd
2010. aug. 13. 13:26
 6/9 CukrosVirsli ***** válasza:
Tettszik vagy szereted???? Hát mért zavar össze? Ha akarsz tőle valamit akkor,hajráá:D HA jólérzi magát veled,és a többi akkor nincs akadály:D
2010. aug. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mert már egyszer jártunk és ne akarom tőnkre tennia barátságunkat amugy meg szeretem, de elmondhatatlanul , nagyón nagyón nagyón. :D
2010. aug. 13. 14:33
 8/9 CukrosVirsli ***** válasza:

hmmm.nemakarod tönkretenni a barátságotokat jogos..

DE ha vmien egyértelmübb jeleket ad ami szerinted arra utal h mégis lehet vmi.. arra figyelj és hátha lesz vmi;)

Várj és ha lesz vmi akkor lesz köztetek si vmi,ha meg nemugy áll a dolgokhoz akkor meg hagyad:D Hát jobbat nemtudok ;)

2010. aug. 14. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :D Meglátom mi lesz :D
2010. aug. 14. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!