Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az gáz, hogy a barátom exeiről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz, hogy a barátom exeiről sokat tudok, mert 2év alatt már elég sokat mesélt róluk?

Figyelt kérdés
Miért sztorizgt egyébként még mindig róluk vagy legikább egy valakiről még most is?
2010. aug. 13. 11:45
 1/2 Beatrix17 ***** válasza:
Ha ennyire fontosak neki az exei,miért nem velük él??Kezdj el beszélni te is a tieidről,hátha rájön,hogy nem egy kellemes érzés számodra a volt oldalbordáiról hallgatni!
2010. aug. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem az is ő, az is az ő múltja és mindenki a hibáiból tanul. Szerintem nem rossz dolog tudni arról, hogy mit ne tegyél, milyen ne legyél... Persze nem mindegy, hogy áradozik róluk, vagy csak mesél. Szerintem felesleges ezen rágódni, ha nem ez folyik a csapból is. Hogyha komolyan gondolod a kapcsolatot, akkor képesnek kell szembenézned azzal, hogy régen volt más is, és hogy a párod ezekből talán sokat tanult, szeretne velük kapcsolatos dolgokat megosztani, mert ez is hozzá tartozik.


Az első válaszoló meg egy véresszájú elmebajos...


21/L

2010. aug. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!