Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sok pénzt kell hazaadnom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok pénzt kell hazaadnom a férjemnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

310 a fizetésem, 150-et haza kell adnom, nekem ez nagyon sok. Nem tudok félretenni sem. Ha szólok neki csak kiakad :( Csak szerintem túl sok ez?


Ez is én vagyok:


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__egyeb-ker..



2020. dec. 26. 13:30
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Minden vásárlást felezünk, legyen szó élelemről vagy tisztítószerről. Egy hónapban 2 nagybevásárlás van, kettédobjuk a végösszeget. A kisebb vásárlásoknál ugyanez.
2020. dec. 26. 13:55
 12/34 anonim ***** válasza:
58%
Te mondtad ki a boldogító igent. Edd meg, amit főztél magadnak.
2020. dec. 26. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
12, köszönöm ezt az értelmes, előre vivő kommentet :D
2020. dec. 26. 13:58
 14/34 anonim ***** válasza:
100%
A hitelekbe nem szabadna beleadnod, azt a pénzt (ha nem tudod bizonyítani, h odaadtad) cseszheted. Ajándék minden hónapban, h legyen saját lakása a ferjednek. Menjetek el ügyvédhez, hogy ezt megbeszéljétek,eesetleg le is papirozzátok. Ha nem hajlandóaa férjed erre, akkor látszi, h csak kihasználásra megy, innentől akkor egy petakot sem adnék neki.
2020. dec. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Nem kívánom, hogy ne legyen munkád,de ilyen esetben mi lesz?

Mész az utcára?

Itt nyilván a férjed hozta a szabályokat.

2020. dec. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Igen, ő hozta. Az ő lakása, az ő szabályai.
2020. dec. 26. 14:08
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
ha a férjed azzal indokolja, hogy te most a lakhatásért fizetsz és ha külön mennél, akkor is ennyit fizetnél albiba, akkor közöld vele, hogy te is veszel egy házat hitelre, ezentúl lakjatok nálad a te házadban és ő fizesse ki a lakhatását, amiből te a hitelt törleszted.
2020. dec. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
82%
A házasságban jogilag nincs külön kassza. Közös minden. Amit fizetni kell, meg amit szereztek. Bár, a házasság előtt vasarolta a lakást, dde x ideje elvett és együtt éltek, szal a bíróság is tudja, h a hitelbe te is bekeadtal, meg a megelhetesbe is. Még akkor is, ha esetleg Gyed-en voltál. Szal, járni fog az időarányos részed. De ez az egész borzalmas, ez a külön kassza játék. Na, mindegy. Menjetek vagy menjél el egyedül egy ügyvédhez, ne sajnáld rá a pénzt. Biztos, ami biztos. Én nem adnék ennyi pénzt ki (neki), ha nem tudom 100%, h azt a pénzt vhogy majd viszontlátom (esetleges valasnal lakás/ház rész kifizetese részéről.
2020. dec. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
2%
Ő a férjed, az URAD. Örülj, hogy maradhat pénzed!
2020. dec. 26. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
21%
Ennyi erővel lehetne egy sima lakótársad is és mellette alkalmi kanik. Nem lenne jobb?
2020. dec. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!