Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Eltűnhet egy pillanat alatt 6...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eltűnhet egy pillanat alatt 6 év szerelme?

Figyelt kérdés

A helyzet röviden annyi, hogy 6 év szuper, boldog és szerelmes párkapcsolat után a párom bejelentette, hogy elbizonytalanodott, hogy nem biztos, hogy igazán szeret, és hogy időt kér. Én ebbe majdnem beledöglöttem, nagyon rosszul érintett. Azóta találkozgattunk, az érzelmeim töretlenek, hajtottam, udvaroltam, javítottam a hibáimat.


De egy hónap elteltével, az egyik reggel úgy ébredtem, hogy nem érzek semmit. Elkezdtem filózni, gondolkodni, és teljesen összezavarodtam. Nem tudom eldönteni, hogy mi ez? Szerelem, szeretet, megszokás, ragaszkodás a biztos ponthoz. Nem tudom mit akarok, és ez borzasztóan zavar.


Nem tudom, hogy azért vagyok összezavarodva, mert felbolydult a méhkas és hátrébb léptünk pár lépést (illetve mert túl sokat filózok), vagy vajon a mélyben már bennem is ott volt, hogy nem jó ez, csak észre sem vettem...


Szerintetek? Ez vajon pillanatnyi elmezavar vagy van normális oka, hogy így érzek?


26/F


2010. aug. 12. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Furcsa hogy csak ilyen idősen éled át először.
2010. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

öööööööö.

Szerintem normális. 6 év sok idő és mindketten fiatalok vagytok még. Gondold át az egészet még néhányszor, de ezt csak te fogod tudni megválaszolni. Mindenesetre én csak annyit tudok hozzátenni, hogy a megszokást sokan összekeverik a szeretettel. Hogy nálad mi a helyzet, azt te tudod.

2010. aug. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Első komoly kapcsolat volt, szóval nem volt még ilyenben részem.


Közben újrafogalmazom a kérdést, mert bénára sikerült:


Ha egyik pillanatról a másikra nem érzek semmit, annak vajon komolyabb oka van, vagy inkább pillanatnyi elbizonytalanodás, "elmezavar"?


(szerintem 6 év után ez nem lehet ilyen egyszerű, de ki tudja)

2010. aug. 12. 22:21
 4/10 A kérdező kommentje:
Amúgy amíg ki nem borult a bili, addig tényleg igazi szerelem volt, kiváló kapcsolat, úgy ahogy annak lennie kell, nem pedig megszokás, legalábbis az én részemről (róla nem tudom, nem akar nagyon lelkizni). Csak most minden annyira bonyolult, nehéz tisztába kerülni azzal, hogy mit érzek.
2010. aug. 12. 22:23
 5/10 anonim ***** válasza:
Úgy látszik, egyetértetek, csak neki egy kicsivel gyorsabb a felfogása.
2010. aug. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Amúgy egyikünk se akarja eldobni ezt...szóval most kivárunk, meglátjuk mi lesz.
2010. aug. 12. 22:38
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem érdemes olyanhoz ragaszkodni, ami már lehet, h nincs is. ok, 6 év az 6 év, de nem a világmindenség..
2010. aug. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nem a felesleges ragaszkodásról van szó...egyszerűen csak nem dobunk el mindent egyből, hanem meglátjuk, hogyan alakul.


Mindketten össze vagyunk zavarodva...


Mellesleg nem voltam pontos, mert egyszer úgy ébredtem, hogy nem szeretem, nem hiányzik. És azóta ingadozok, néha azért borzasztó szerelmesnek érzem magam.


De majd az idő eldönti...

2010. aug. 12. 23:41
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem is van hogy nem szeretem néha nem is hiányzik de ha vele vagyok akkor minden ok
2010. aug. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból mondom, hogy ha már tényleg nem lesz, akkor jobban fog hiányozni. De nem akarom minden áron védeni a kapcsolatotokat, Nektek kell tudni, akarjátok-e folytatni. 6 év hosszú idő, de 20-26 éves kor között lehet, hogy túlságosan hosszú. Gondoljatok arra is, mit szeretnétek hosszú távon. 6 év alatt elvileg már tapasztaltatok annyit egymásról, hogy tudjátok, pl. össze akartok-e házasodni. Most még bármilyen döntésre van időtök, később már csökkennek a lehetőségeitek.
2010. aug. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!