Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, ti járnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti járnátok egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Külső: Átlagos, nem túl vékony, de nem is duci, magyarán "van rajta mit fogni". Arcra sem világszépe, de nem is csúnya, barna hajú, kék szemű, szemüveges.


Belső: Csendes, nehezen nyílik meg, de bármiről lehet vele beszélgetni, megértő, kedves, segítőkész, sokat nevet, viszont nagyon érzelmes és érzékeny.


Hobbi: Lovaglás, szinte minden napját a lovardában tölti, él-hal a lovakért, fontosnak tartja, hogy a társa ezt elfogadja. Szeret bulizni, szórakozni.


2010. aug. 12. 17:46
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

"A lovak pedig cukik, pláne akkor, ha egyszerre adsz almát és kockacukrot, mert akkor habzik a szájuk. "


ember rajtad besírtam =DDD

L/16

2010. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim válasza:

Csak ha lenyeled. :)


31/F

2010. aug. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim válasza:
xD
2010. aug. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Nem úgy választ párt az ember, mint ahogy netről vásárol műszaki cikket. Mert te kb úgy tetted fel a kérdést. Honnan tudjuk, hogy milyen ez a lány igazából? Lehet, hogy X egy lányt kedvesnek és segítőkésznek tarta, Y meg nem, mert a lány X-szel nem olyan, mint Y-nal, mivel különböző mértékben vonzódik hozzájuk. Az egyik fiú számára a kedvesség mást jelent, mint a másik fiú számára. Van, akinek alapból nem jönnének be a lovas lányok, de ha az egyik a vidámságával nagyon meg tudja fogni, akkor mégis lehet belőle valami. Érzelmes is nagyon sokféleképpen lehet az ember az érettségétől és a vérmérsékletétől függően. Érzékeny ugyanígy: pl. a sértődősség is az érzékenység egy formája, de nem minden érzékeny ember sértődős, pl. én sem vagyok sértődős, csak érzékeny.

Amúgy milyen az "átlagos" külső? A populáció biometriai adatai alapján átlagos? Azt honnan tudod, mérted? Egyébként pedig mindenkinek más tetszik, valakinek éppen egy "átlagos" lány az istennő.

Magyarul: erre nincs értelmes válasz szerintem. Illetve van: "Igen, de még baromi sok mindentől függ."

24f


Ui.: fogadjunk, hogy magadról kérdeztél!

2010. aug. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
nem
2010. aug. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Miért ne?

-csak az a probléma, hogy amiket leírtál, mind közhely és gyakorlatilag nem sok minden derül ki rólad, csak hogy nem vagy anorexiás.

2010. aug. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem magamról írtam, egyik közeli lány ismerősömről (én fiú vagyok), akinek már régóta nincs rendes kapcsolata és nem értem miért, mert szerinterm nagyon aranyos és bár átlagos a külseje, de nem csúnya
2010. aug. 13. 20:40
 18/23 anonim ***** válasza:

átlagosan nem:S

valamivel kikell tünie hogy felfigyeljek rá ha tul átlagos és beépül akkor nem!

2010. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

elözö

de ez az én véleményem!

2010. aug. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha jól szopik, akkor esetleg.


Bírom, ahogy a belső tulajdonságoknál csak ilyen szépen hangzó tulajdonságokat írtál :D Olyan nyomik ezek az önfényezések, amikor ilyen szép meg mély tulajdonságokat elmondanak az emberek, és akkor élőben ott feszeng egy nyomi lúzer, akinek se mélysége, se érdekessége, és kábé olyan mély a személyisége mint egy vékony papírlap.

2010. aug. 17. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!