Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy lány és egy fiú nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány és egy fiú nagyon jó barátok, akkor miket lehet jelnek venni, hogy a másik fél (fiú és lány egyaránt) többet akar?

Figyelt kérdés
2010. aug. 12. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
a megjegyzésein a célozgatásokon másként néz rád:D többet megérint
2010. aug. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha egy fiúnak tetszik egy lány, de bátorság hiánya miatt csak barátilag mer hozzá közeledni, és emiatt lesz közöttük barátság, akkor később már nem lehet továbblépni.


Ha egyszer valaki bekerül a "Barát" kategóriába, 99,99%, hogy ott is marad...

2010. aug. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Azért jó sok 1%-ot lehet itt olvasgatni a gyakorin, hogy a lány szerelemes lett a fiú barát barátjába.

Érdekes nem de?

2010. aug. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem ez a helyzet, mert amikor megismerkedtünk még én is barátként tekintettem rá, csak ez a közelmúltban változott.

De gondolom sokat nem változtat a dolgon. Mindenesetre igen, kérdésem feltétele előtt körülnéztem az oldalon, és az utolsó kommentelőnek igaza van. Szerintem egyébként is hülyeség valakivel összejönni mielőtt megismered, annak ritkán van jó vége.

2010. aug. 12. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha egy reggel egymás mellett ébredtek fel az ágyban, azt már lehet ilyen jelnek tekinteni.

Egy átmulatott éjszaka után ez sokszor előfordul barátok között is.

A tanulság:

Sokszor menjetek el együtt szórakozni.

2010. aug. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Annak a hozzaszolonak adok igazat aki azt irta h 99,99% h ha nagyon jo barati viszonyban vagytok nem lesz belole szerelem. Ha viszont csak amolyan baratok akik neha osszejonnek a tobbiekkel, akkor mond el neki h mit erzel. Ha viszont kettesben is szoktatok eljarni s beszelni egymas dolgairol es minden masrol, ugymond lelki baratok vagytok, akkor nem lesz belole parkapcsolat. S szerintem gondolkodj el azon h ugy kell neked, mint pasi v csak azert akarod magadnak mert felsz hogyha mas baratnoje lesz elveszited. Ha ugy gondolod h testet lelket akarod es jobban mint a baratsagotokat akkor ugy a legtisztabb ha egyutt tisztazzatok a kapcsolatot ami koztetek van, mert lehet h abba a 0 .01%ba bele estek s nagyon boldogok lesztek. Kivanom h igy legyen. Van tapasztalatom ezzel kapcsolatban. Ha tobbet szeretnel tudni szivesen valaszolok. Giga
2010. aug. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!