Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem engedik a szülei hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem engedik a szülei hogy együt legyünk?

Figyelt kérdés
Mit tegyek a szülei nem fogadnak el?
2010. aug. 12. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
miért nem?
2010. aug. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Kerdesemvan ***** válasza:
100%

Mi ugyanebben a cipőben jártunk engem a korom miatt nem engednek mikor megismertem a barátomat 14-15 voltam és ő 19 nem engedték nagyon hogy vele leegyek,az elején mégnem volt probléma szerintem arra gondoltak,hogy majd csak vége lesz és nem lesz komoly de teltek a honapok és 6 honap után megelégelte főleg édesapám. Akkor volt a kisérettségim és arra fogták,hogy tudjak tanulni közben sokkal jobban tanultam mint más évekbe csak azért,hogy ne tudják rá fogni az egészet.Borzasztóan szerettem őt de a szüleim főleg apum direkt úgy csinálták ,hogy ne legyen időm vele találkozni nem engedtek és akkor nem mondhattam nemet mert még kicsi voltam.A legrosszabb,hogy nem mondtam meg neki hogy tiltanak, és nemtudta eldönteni ,hogy mi bajom azthitte én nem keresem én nem akarom volt honap ,hogy nem találkoztunk aztán egy honap után megint. Szétmentünk mert nem ment,őt másfele sodorta az élet bulizott és beugrott egy egy csaj ,és persze már énsem voltam a régi. Annyi idő után azért sok minden megváltozik. Aztán megbánta és persze énis . Egy évig beszélgettünk várta,hogy hívjam,hogy újrakezdjük és sikerült. Tavaj nyáron aug17.én Újrakezdtük nem érdekeltek a szüleim behivtam magamhoz és nem kédeztem semmit és megszerették. Most a barátom apummal estéket beszélget el és mindenhová velünk jár idén együtt mentünk nyaralni együtt söröztek beszélgettek és vásároltak. Nem adtuk fel.

Csak azért meséltem el ,hogy ha nállatok megéri és van miért küzdeni ne adjátok fel.

Persze csak fokozatosan közeledj a szülei felé,valamivel csak megnyered a bizalmukat. :)

Sok sikert hozzá.

2010. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Légy ember, és fehér.
2010. aug. 12. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ez van. nálam is volt ilyen. nem szerették a pasimat. én próbáltam rávenni őket, hogy legalább ismerjék meg. aztán belementek. beszélgettek vele, stb. de nem volt szimpi. aztán már nagyon nem is járhatott hozzánk. végül én jártam hozzájuk. persze pár hónap mulva szakítottunk is. aztán jött egy pasi, őt sem szerették. sőt tiltottak tőle. titokban találkoztunk végül elmondtam a szülőknek, hogy vele vagyok, szeretem. nem fogadták el, nem örültek, de egy fél év után rájöttek, hogy csak szerethetem meg ő is, hiszen még mindig együtt vagyunk. így elfogadták a helyzetet. próbáljatok meg velük beszélni vagy a barátnőd, hátha. ha látják, hogy normális vagy és szereted és ő is téged, akkor úgyis elfogadnak egy idő után. nehéz egy helyzet, de türelem. kitartás.
2010. aug. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hát nálunk hasonló a helyzet.=/

Csak itt az anyja nem fogadel...Küzdünk...titokban talizunk meg miegymás...=/ De...Nem a legjobb a helyzet...talán az életvitelem miatt vagy a korom miatt nem fogadel nem tudom...nem volt alkalmam megkérdezni vagy bármi...=/

az életvitel alatt semmi olyanra ne gondoljatok, Nem Iszok , Nemélek tudatmódosító szerekkel...Csak egy " laza " rap-er gyerek vagyok...ami valószínű hogy nem nagyon tetszik a z anyukának...=/ De könyörgöm ha egyszer így szeret a lánya...akkor mérnemtud elfogadni? És persze ÉN IS SZERETEM A LÁNYT SŐŐŐT:$ Én 17/F Ő 15/L SZAR AZ EGÉSZ:S

2010. aug. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ma 09:03: gyönyörű sztori!Irigylésre méltó,ahogy kitartottak és küzdöttetek egymásért!


Nehéz elfogadtatni magunkat a párjaink szüleivel:S és nem is értem,miért nem fogják fel a szülők,hogy csak felesleges időpocsékolás,a sok negatív érzés...


Nálunk se rózsás a helyzet,mert a szülei elhívnak,ha van valami program,sőt kedvesek.Viszont,ha az anyja otthon van és fel kell valamiért ugrani,akkor nekem lent kell várni a kapualjban:( tök égő...szerintem az anyja mégsem kedvelhet annyira,h bármikor felmehessek hozzájuk.Így csak ő jár hozzám,és itt is alszik...szerintem náluk nem is alhatok majd:S 20on túl...

2010. aug. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nâlam iss ugyanez a szitu van

16 éves vagyok baràtnőm is 16 éves

és màr több mint 2 éve elmùlt hogy vele vagyok és még mosem engedik meg az anyja megengedte de az apukâja még nem

és nem tudom hogy mit csinâljak màr !!

2017. máj. 27. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!