Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik ilyen, hogy ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik ilyen, hogy ennyire beszari legyen egy fiú? :@

Figyelt kérdés
7végéken 4hónapon át elvoltunk, ezen kívül volt hogy találkozhattunk. aztán jártunk 2 hónapot.szakítottunk.most megint 4hónapja hogy találkozgatunk meg elvagyunk,de eddig egy k.rva csókot nem kaptam tőle. egy sima arcra puszit is én adtam neki idén először.lehet valaki ennyire beszari???-.-" ha társaságban vagyunk akkor hozzám se szól, nem jön oda, mintha nem is ismernénk egymást...-.-"
2010. aug. 12. 02:25
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Figyu.. Eleve nem vagyok híve az összejövünk-szakítunk-összejövünk stb. játéknak, most nem fejtem ki, miért, de ez a ti dolgotok.

Tényleg lehet, hogy ennyire félős valaki, attól még lehet, hogy teljes szívéből szeret. De ha változtatni akarsz, két lehetőséged van:

1.: te kezdeményezel, és mondjuk kezdésnek egy óvatlan pillanatban lekapod.

2.: határozottan megmondod neki, hogy ez így nincs jól. Lehet ezt rendesen, négyszemközt megbeszélni, de szerintem hatásosabb, ha kicsit ráripakodsz. Kb. olyan stílusban, ahogy itt leírtad. Mondjuk: "legyél már férfi, nem igaz, hogy X hónapja járunk, de még egy k*va csókot sem kaptam tőled!"...

2010. aug. 12. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
mikor jön a puszi puszilj a szája szélére utána automatikusan jön a szájra puszi....majd a smaci :D
2010. aug. 12. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Hát a kapcsoltod kedves kérdező alapból halálra van ítélve. Ez gyerekszerelem még. De gyakorolj. Megbeszéled vele (picit eröltesd meg magad, legyél kommunikatív). Ennyi. De örökre úgyse lesztek együtt, mivel ez gyerekszerelem.
2010. aug. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:

"Hát a kapcsoltod kedves kérdező alapból halálra van ítélve. Ez gyerekszerelem még. De gyakorolj. Megbeszéled vele (picit eröltesd meg magad, legyél kommunikatív). Ennyi. De örökre úgyse lesztek együtt, mivel ez gyerekszerelem."


Figy a nővérem 18 éves volt mikor összejött egy 17 éves pasival és már 12 éve együtt vannak és már 2 gyerekük is van. Nagyon jól megvannak.

2010. aug. 12. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Erőszakold meg


Természetesen nem szószerint kell érteni, de legyél erőszakos vele. Aki olyan gyáva, hogy közeledni nem mer, az nem mer visszautasitani sem semmit. Akár itasd le, úgy könyebb lesz.

Hidd el a szive mélyen Ő is szeretné, csak nagyon gátlásos.

Ha egyszer sikerül, utána le sem tudod majd vakarni magadról.


Egyébként ez egy teljesen szokványos helyzet, a fiúk mindig is sokkal gátlásosabbak voltak a lányoknál. Ezt a nagy hangjukkal igyakeznek ellensúlyozni.

2010. aug. 12. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Szánalmas a srác.
2010. aug. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
07:28: fehér hollók. Meg talán ők tudtak anno ismerkedni. Sajnos ma még a házaspárok egy része sem ismeri egymást. Sem magukat, sem a másikat.
2010. aug. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim válasza:
Szerintem is üljetek le beszélni, de szerintem a srác meleg.
2010. aug. 12. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a srác gátlásos, nincs magával kibékülve, vagy az érzéseivel nincs tisztában. Nem meleg aki meleg az a fiúkhoz vonzódik ha láttad fiúval enyelegni akkor meleg, ha nem mer kezdeményezni az gátlásos ne beszéljünk már hülyeségeket. Tisztázzátok vagy ha nincs ínyedre az őszínte beszéd ami mindenre kiterjed..tetszem én neked? szeretsz te engem? Miért nem csókolsz meg? Félsz valamitől? Van valaki más? Hallottál rólam valamit?

szóval ha ehhez nincs bátorságod vagy nem engedi a büszkeséged esetleg lány létedre égőnek érzed ezt megkérdezni, megbeszélni akkor hagyd a francba, mert részedről sincs nagy szerelem, ha erre sem vagy képes.

Ha nagyon fontos valaki tisztázom vele mi merre hány méter ha meg nem fontos, akkor nem kérdezem meg, de nem jövök azzal, hogy azért nem mert ő sem...ez akkor nem szerelem.

2010. aug. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
volt már olyan hogy véletlen megkarmoltam vagy akármi és mondta hogy ez "fájt", adjak puszit.erre én a szája szélére adok, hátha észreveszi a jelzést és megcsókol, de nem.ő aztmondta hogy e oda, hanem az arcára!-.-"
2010. aug. 12. 22:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!