Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két pasi között filózok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két pasi között filózok. Valaki segítene? (Szitu infónál)

Figyelt kérdés
Van egy barátom,lassan másfél hónapja.Eddig megvoltunk ami így az "ismerkedés,együtt járás" szakaszban lenni szokott. És hát állandóan a volt barátnőiről beszél,plusz megsértődik minden egyes becézgetésemen.:/ És képbe jött egy másik srác,akiről úgy látom komolyabb, mert nemszeretem a komolytalan pasikat, és hát jól érzem magam vele.Persze csak találkozgatunk,mert arról szó se eshet h megcsalom a barátom.Ez a srác is komolyabbra vágyik, mert tudja hogy énis komolyabb vagyok kapcsik terén mivel volt már egy két éves is.Viszont a barátomnak is vannak jó pillanatai.De egyszerűen nem tudom már mit tegyek.Merjek belevágni a bizonytalanba? Már nem tudom.
2010. aug. 12. 01:45
 1/9 anonim ***** válasza:
annyira régóta nemvagytok együtt... én aztmondom hagyd ott, ha gyerekes, meg a volt nőiről beszél. Nemtudom hány éves vagy, de nemhiszem, hogy túl idős lennél, simán beleugorhatsz egy másik kapcsolatba... Alapból nincs már rendben valami a mostanival, ha találkozgatsz másik fiúval. Szóval én aztmondom, hagyd ott a mostanit, és ismerkedj meg közelebbről a másikkal, aztán ha úgy alakul összejöttök.
2010. aug. 12. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Osztom az előttem szóló véleményét.

Én sem szeretem ha becézgetnek, de megsértődni XD

2010. aug. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
evezz uj vizekre jelenesetben uj pasira :D 21/f
2010. aug. 12. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
18éves vagyok, ide csak azért írtam mert még a barátnőim válaszai sem győznek meg. Gondoltam hátha egy kívülálló mond valami okosat. ;) Én is arra gondoltam, hogy az "újabb srác" ,de néha már sajnálom a barátomat.Viszont azzal meg tud őrjíteni mikor 5napig nem keres. Egy teló, se..semmi.
2010. aug. 12. 02:00
 5/9 A kérdező kommentje:
Becézgetés alatt azt értem : Szivem,Kicsim..stb. szokásos dolgok.Semmi extrém nyáladzás.
2010. aug. 12. 02:00
 6/9 anonim ***** válasza:
első vagyok. szánalomból ne maradj vele.. éretlen ember. én még mindig aztmondom, hogy nem vagytok régóta együtt, simán otthagyhatod, és belekezdesz egy újba. de végülis a te döntésed, én sem tudlak meggyőzni, és nem is akarlak, csak én így látom ezt.. Az, hogy a volt nőiről beszél... gáz. főleg ha esetleg már mondtad neki, hogy nem esik jól...
2010. aug. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igen,mondtam neki, és neki a válasza ere az volt hogy: Csak akkor beszélek róluk ha valami történik velük. és a tudomására hoztam hogy engem nem érdekel mi történik velük. És mondtam hogy kössünk kompromisszumot és én se becézgetem ha nem szereti és ő sem beszél a barátnőiről, mert másképp ez nem fog működni. A válasza: Te úgysem tudsz megváltozni.

Nem értem mi baja azzal ha : szívemnek hívom, mert ő például babának hív engem. Szerintem ez egy kapcsoltban már megszokott.

2010. aug. 12. 02:12
 8/9 anonim válasza:

én is az új pasira voksolok, szerintem hagyd ott a mostanit...

de végül úgyis egyedül kell döntened...

2010. aug. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
:) Minden oké már:) Pasi dobva:)
2010. aug. 17. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!