Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találok olyan oldalt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találok olyan oldalt, ahol szerelmes búcsú levelek vannak? De nem olyan hogy már vége a szerelemnek.

Figyelt kérdés
A párom durván 1,5 hónap mulva megy ki afganisztánban,fél évre.Milyen búcsú levelet vagy mit tudnék neki irni?
2008. nov. 30. 18:24
 1/9 anonim ***** válasza:
Írd le hogy neked milyen jó volt az eddig vele töltött idő, mennyire fontos neked, mit jelentett neked az utobbi x idő, és ird le hogy mennyire szereted, és hogy mennyire fog hiányozni! Szerintem ezeket ird le!
2008. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szia. persze,ezeket már nagyjából le is irtam magamnak,csak gondoltam valami másra is. de szerintem az lesz az igazi amit magamtól irok.Nem? Köszi
2008. nov. 30. 18:36
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze magadtól írj mindenképp. Az sokkal bensőségesebb és személyesebb. És nem csak üres szavak, hanem tényleg rátok vonatkozik.:)
2008. nov. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ha nem is ezt írod le neki, érdemes elolvasni, mert gyönyörű.

2008. dec. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is magamtól írtam páromnak,amikor kiment. :( Nagyon örült neki. :)
2009. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

az én párom is megy ki... :(

és már most hiányzik! úgy döntöttem, hogy neki adok egy számomra nagyon fontos dolgot. Amikor megszülettem apukám hozott a görög tengerpartról nekem egy teljesen szabályos és lapos kavicsot, amit azóta magamnál hordok (most vagyok 20 éves, kb 8 éve hordom magamnál). Ezt fogom odaadni neki (tudja, hogy mennyire fontos ez nekem), és megkérem hogy hozza vissza nekem afganisztánból... ez sztem sokkal többet ér bármilyen szerelmi vallomásnál... nem kellenek ide a szavak

2010. jan. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Előző válaszoló! Ne haragudj,de mennyi időre megy ki? Szeretném hasonló helyzetben lévővel fölvenni a kapcsolatot. :S Amúgy tök aranyos ötlet,amit írtál. :) 20/L
2010. jan. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tényleg aranyos. És többet ér bárminél ez az ötlet. De hálistennek már nem vagyunk együtt. és sajnos azt kell mondjam hogy hálistennek. De nektek kitartást kivánok, és remélem sikeresen haza ér hozzátok a szerelmetek :)
2010. jan. 14. 20:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom a dolgot! :( Azért rendes vagy,köszi! :)
2010. jan. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!