Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Furfangos Csajok! Egy pár jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Furfangos Csajok! Egy pár jó ötletre lennék kíváncsi mondanátok nekem? =)

Figyelt kérdés

a barátom mindig időre megy haza és a segítségeteket szeretném kérni..hogyan marasztalhatnám itt..magától nem megy :) de ha véletlen úgy sl el nem haragszik sőt örül egyszóval akarna ő maradni csak nem engedi a lekiismerete ezért szeretném kitrükközni..ébresztőt azokott a telóján állítani ez jelzi mikor megy a busz.. nah egyszer már elsütöttem azt hogy elállítottam és majdnem sikerült..csak rossz időt írtam..még pont leértünk a buszhoz..:) ha csókolgatom akkor mindig eszébe jut hogy hú menni kell..meg ugye az ébresztő..egyszóval tudnátok nekem valami jó trükköt?:) több menetes is lehet ^^ csak sikerüljön :P előre is köszönöm



16/l (bocs hogy hosszú volt :S:D)


2010. aug. 11. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Időbe kell hazamennie a szüleim miatt vagy a busz miatt gondolom h utolsó busszal akar hazamenni...sztem petting tuti nemara fog gondolni h mennie kell am ha már lefeküdtetek akkor meg sex sztem akk se akar nagyon hazamenni 19/f
2010. aug. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
boccs helyesírási hibákért...
2010. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
miaz h nem engedi a lelkiismerete? homokos hogy ha megcsókolod rájön h mennie kell? nemértem bocsi, kérnék 1 magyarázatot ha nem nagy gond h mi a disznovágásért ilyen. köszönööööm
2010. aug. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
némítsd le a telóját,kapcsold ki, dugd el,vidd el másik szobába:D
2010. aug. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

telós ötletek nem jók..nemaz csak mindig eszébe jut h mennie kell nem tudom mivel elfeledtetni:D sose az uccsó busszal megy.. :D az a baj..:D a telóját mindig megnézi hogy át van e állítva az ébresztő meg lesegeti az időt :S:D

meg hiába tartom meg fogom le mindig elkezd tolni :S:D nem vagyok elég erős :D a buszmegállóba is próbáltam már visszatartani de nem akartam égni a buszsofőr előtt h nlézi h ott tartogatom visszafele :D

2010. aug. 11. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
de mivan akkor, ha a szülei mondják, hogy menjen haza időre? Hány éves?
2010. aug. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagy egyszerüen nemkellesz neki szivem, mert ezek amiket te mondasz általába ezt jelentik. Akármennyire kell hazamennem a barátnőmet nem tolom el magamtól, hanem szépen megmondom h ha nemenged el nemtudunk talizni legközelebb... Szerintem itt nem a visszatartással van a gond hanem elkéne vele beszélgetned hogy mi a fene baja van. :) csak 1 tipp
2010. aug. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyonis szeret..a szülei nevelték így hogy időre kell hazamennie..
2010. aug. 17. 16:51
 9/9 A kérdező kommentje:
19 éves
2010. aug. 17. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!