Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem a munkatársamba....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a munkatársamba. Segítség! Valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Első nap, mikor megláttuk egymást, szikrázott a levegő. Éreztem, hogy nekem kell az a pasi. Hamar meg is beszéltünk egy találkát, megvárt munka után, persze titokban. Lefeküdtünk egymással, de életem legjobb szeretkezése volt...MIndent elsöprő volt. Aztán beszélgettünk a kocsiban, családról, munkáról, zenéről. Aztán, amikor láttuk egymást a munkahelyen újra... az volt a hideg zuhany. Odaköszönt, és rám se nézett... Én felvettem a ritmust, és én sem voltam vele kedves.. És nem is akartam, nehogy gyanakodjanak a kolégák. Azóta eltelt egy hét.. És alig szemezünk...Én voltam olyan hülye és megirtam neki msn-en, hogy ne féljen nem akarok tőle semmi különöset, nem kell tartani a távolságot munkahelyen. De semmi változás. Nem írt rá vissza. Pár napja kérdeztem, hogy lenne e kedve megismételni a múltkorit, de kitért..azt mondta, hogy sok a dolga, és majd meglátjuk. Nos, ha egy pasi szexelni akar, és jó is volt neki, akkor nem utasítja el a nőt. Miért nem akar szexelni? Mert lehet, hogy komolyabb dolgokra gondolt, csak fél?
2010. aug. 11. 15:36
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igaza van az uccsó válaszolónak. Nem vagyok én naív:) Nagyon jól tudom, hogy csak dugásra voltam jó, meg is beszéltük, hogy kipróbáljuk egymást.. De én meg bele estem, voltam olyan hülye... De igen, lehet, az lesz a legjobb, ha hagyom őt...
2010. aug. 11. 16:16
 12/14 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

az a lényeg, hogy semmiképp ne teperj a pasas után és tanulj az esetből. Ha egy pasinak nem kellesz, akkor nem kellesz, kész.

Bár ezt igazából te szúrtad el azzal, hogy felajánlkoztál neki. Én is voltam így pár éve, többször is belefutottabb ebbe a hibába, de mára már tanultam belőle.

2010. aug. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Mert igy már elkönyvelt "könnyűvérű" nőnek, akit megkaphat bárki és nem vagyok alkalmas komoly kapcsolatra? Mert én ezt érzem a viselkedéséből... Hát igen, elszurtam...
2010. aug. 11. 16:37
 14/14 anonim ***** válasza:
Tévedés, ez nem lett elszúrva. Ez eleve csak erről szólt. Nem szúrtál el semmit!
2010. aug. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!