Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ennyire képtelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire képtelen lennék a kapcsolatokra?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, és igazából soha nem volt még barátnőm. Eléggé rosszul vagyok emiatt. Rengeteget próbálkoztam, de soha nem jött össze semmi. Úgy a 8-9. esetnél már annyira kikészültem, hogy állandóan magam alatt vagyok. Én szinte mindent megpróbáltam, de kb. szartak a fejemre... Nagyon zavaró és rossz érzése, hogy más már 16 évesen a fél világgal kavart, jól érzi magát és boldog, én meg...

Szeptemberben kezdek az egyetemen, de ilyen állapotban képtelen lennék bármit is művelni. Mivel a leendő csoporttársakkal ismerkedni kellene meg persze rengeteget tanulni, de annyira rossz kedvem van, hogy képtelen vagyok bármit is tenni. Az ilyen losereket meg amúgy is elkerülik az emberek, én nem tudok boldogságot meg jó kedvet imitálni... Barátaim nincsenek, szóval még megértetni sem tudom magam. Itt is mindig falba ütközök... Meg amúgy is, ki foglalkozna olyannal, aki 20 éves és kb. semmi kapcsolata nem volt? Meg ahogy észrevettem az emberek tök jól el vannak nélkülem, én nagyon nem is kellek oda...


2010. aug. 11. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
ajánlom hogy tanulj,én is ilyen voltam sokat próbálkozok,de mindig pórul járok...en Luzernek tartottam magamat mindig,pedig van hozza testem es lelkem is..tudok beszelgetni nőkkel,de valahogy sose jön össze...tartos kapcsolatom volt már vagy 1 de most szakitott velem a párom..az ember holtodiglan tanul,es probal rajönni a hibaira,olykor kesőn..én is rájöttem a hibáimra,de már keőn...de neked nem kell feladni 20 éves vagy,előtted az élet..nem kell mondani hogy nem volt kapcsolatod...tanulj..vagy ajánlom a Casanova titkokat c könyvet...hasznos olvasmány....fel a fejjel..
2010. aug. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mindig is jó voltam, mindig is tisztelettudó, nálam az erkölcs mindennél többet ér, senkit nem vertem át soha, a jövőben sem tenném meg, megbecsülném azt, akivel együtt lennék, de persze az ilyenek nem kellenek senkinek, csak az olyanok, akik 1 éjszaka után kidobnának őket...
2010. aug. 11. 11:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Hát ha így gondolkozol akkor biztos belebolondulsz, lehet rossz csajoknál próbálkozol:) biztos vagyok benne, hogy te egy értékes ember vagy és az a lány akinek a barátja leszel nagyon szerencsés lesz:)még csak most jön az egyetem=D a bulik meg a barátok:D ne keseregj feleslegesen
2010. aug. 11. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Melyik egyetemre fogsz járni? Ne erőlködj, keress barátokat, hidd el valahogy bele fogsz csöppenni valami jóba! És több ismerettség mellett nagyobb a esélyed!
2010. aug. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A hozzállásod nagyon rossz. Pszichológiai tény, hogy az énképednek megfelelően igyekeznek a körülötted lévők viszonyulni hozzád. "Nem kellesz sehova" "looser" ... Hidd el ha ránézésre senki nem mondaná meg, hogy a fejedben ez jár, akkor is mindenki tudattalanul (metakommunikáció) érzi ezt a kisugárzást és inkább olyanokhoz fordulnak, akiknek egészségesebb a gondolatviláguk.


Ez különben csajozásban ütközik ki a legjobban. Hiába nézel ki tökéletesen a tükörben, a lányok is megérzik hogy belül konfliktusok vannak benned.


Alaptörvény, hogy az emberek azokkal akarnak jóban lenni, akik jóban vannak önmagukkal.

2010. aug. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Elte jogra vettek fel. Igazából ez volt az álmom, nagyon érdekel és szeretem, ezért kihagytam egy évet, itthon voltam, sehova nem jártam, mert nem volt pénzem.Tanultam és vizsgáztam.

Azonban a jövőben nem tudom, hogy milyen lesz, ha állandóan rossz kedvem lesz, akkor persze hogy el fog kerülni mindenki. Nem tudom csak úgy elfelejteni a régi sebeket.

Szóval ez egy ilyen ördögi kör.

Alapból nem vagyok egy mosolygós típus, egy tipikus szomorú nézésem van... ez ellen nem tudok mit tenni.

2010. aug. 11. 11:31
 7/9 anonim ***** válasza:
elte jogon egy srác tavaly lövöldözni akart, mert 22 éves koráig nem volt csaja :D vigyázz magadra, és ne lépj be lövészklubba ;) viccet félretéve én is egyetemen szereztem meg az első barátnőmet, úgy, hogy előtte jórészt csak kudarcok értek. Szóval ne add fel :)
2010. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
szegény srác... :(
2010. aug. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy érzem magam, mint Te, de több, mint 10 évvel idősebb is vagyok Nálad.

20 évesen semmiképp ne add fel. Én már túl vagyok az egyetemen, de azért nem adtam fel a reményt. Itthon nekem sincsenek barátaim, akikkel elmehetnék valahová, az egyetemiekkel pedig nagyon ritkán tudok találkozni a távolság miatt, mindenkit másfelé sodort az élet. De azért mégsem adtam fel a reményt, Neked is ezt tanácsolom.Számodra hamarosan új lehetőségek nyílnak meg. Most az elején sok minden dől el. Ha nagyon lesír Rólad, hogy szomorú vagy, nehezebb lesz a beilleszkedés. Tudom, ez nem egyszerű, és nem is kell játszani az embernek magát, csak pl. ne húzódj félre, nevess, ha mások is nevetnek valamin. Az első napokon sok múlik, ezt tapasztalatból mondom.

És ne tanulj mindig, én az egyik hibát ott követtem talán el, hogy sokat tanultam. Voltak olyan évfolyamtársaim, akik lazábban vették a dolgot, és nemcsak, hogy leállamvizsgáztak, de a feleségüket is ott ismerték meg.

2010. aug. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!