Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy pasi . Aki kicsit csúnyácska de szerintem nagyon cuki. és összeakar velem jönni. De úgy érzem én is vele?

Figyelt kérdés
Szóval a pasi kicsit csúnyácska de nagyon jófej imádom, és szerintetek nagyon gáz lenne? én se vagyok az a szépség, de nem vagyok kövér és azért sokak szerint szép v agyok ( nem vagyok egoista...) amúgy nagyon segítőkész tényleg nagyon jófej ... amúgy vékony... csak az arca picit ... (:
2010. aug. 10. 23:08
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
nem vagyok plázacica csak nem tudom h a mai világban mennyire bírálják el ezt.... pedig annyira jófej *-* meg amint írtam is vékony meg cuki... nagyon jól el lehet vele beszélgetni..... sokat tudok vele dunálni ami nagy szó mert én amúgy nagyon szűkszavú vagyok és nem nagyon tudok megnyílni más embereknek.
2010. aug. 10. 23:50
 12/13 A kérdező kommentje:
és nem zavar h összeakar velem jönni, de nekem még lehet h idő kellene h mégjobban megismerjem ... (ilyen típus vagyok ...(: ) szóval moondjuk ha esetleg bepróbálkozna h mondhatnám neki h lehet vmi de nekem még idő kell h megismerjem meg ilyenek? vagy milyen kis jelekkel tudnám ezt sugallni ? (:
2010. aug. 10. 23:52
 13/13 anonim ***** válasza:
ilyet ne mondjál h lehet hogy majd egyszer valami. vagy igen, vagy nem ne húzd az időt. egyébként meg mit veszíthetsz max szakítotok mint más. nem kell ezt elhúzni hónapokig.
2010. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!