Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom facebookon öt hónap...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom facebookon öt hónap után SEM igazolta vissza a kapcsolatunkat. Hm?

Figyelt kérdés

Most akkor nem gondolja komolyan az egészet? :(


16/L

és a barátom 16/F


2010. aug. 10. 22:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem. Utál téged. Szerintem most azonnal szakítsatok.
2010. aug. 10. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Biztosan megcsal.
2010. aug. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
első kettő/harmadik: köszönjüüüüük, hogy vannak még értelmes emberek. igazából itt van a barátom éppen, aki már a vőlegényem, és csak heccből írtuk ki, mert tényleg érdekelt, hogy komolyan létezik-e olyan ember, aki úgy gondolja, hogyha a fészbúkstátusza nincs visszaigazolva, akkor a kapcsolat azon melegében vethető a sutba avagy még messzebb.
2010. aug. 10. 22:57
 4/12 anonim ***** válasza:
A barátod egy idióta, hagyd keress másikat! Ezt írta horoszkóp csak nem olvastad!! XD
2010. aug. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szerintem kérdezd meg őt,hogy miért nem.

És mond meg neki,hogy számodra ez fontos lenne és nagyon jól esne.

15/L

2010. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Igen és ezt még be is vesszük. Kelj korábban kislány és igen, tragédia, hogy nem jelölt vissza.
2010. aug. 10. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Egyáltalán szokta látogatni a facebookját? Ha meg igen, lehet vmi hiba történt v mittom én. Mindenképp kérdezz rá!
2010. aug. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled, engemis zavarna, ha a barátnőm nem jelölné vissza. Szerintem kérdezz rá, hogy szokott-e facebookozni, vagy hogy miért nem,t alán szégyelli? valami ilyesmit kérdezz :)
2010. aug. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Miért nem kérdezed meg tőle? 1000+1 oka lehet annak, hogy nem igazolt vissza. Ha nem érdekelnéd, akkor járni sem járna veled, még hogy visszaigazoljon...
2010. aug. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 StephanieXx ***** válasza:

Elolvastam a kérdést!

Az első dolog ami eszembe jutott,hogy baszus..5 mondom ÖT!!! hónapon kereszutül NEM kérdeztél ráá???


Istenem:)...

2010. aug. 11. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!