Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ez így okés? O. O

Figyelt kérdés

Na szóval horvátországban voltam nyaralni és megismerkedtünk 3 horvát csajjal, de úgy h én először nem mentem oda beszélgetni csak a haverjaim, de a csajok meg otthagyták őket és odajöttek hozzám.

Másnap este találkoztunk a tengerparton beszélgettünk, az egyik csaj leült mögém és elkezdte maszírozni a hátam és mondta,h "milyen jó a hátmat maszírozni" -nem igazán értem ebbe mi a jó- kicsit bunkó voltam, mert egyből rávágtam, h nekem nemjó mert nem akartam tőle semmit, ezért nem akartam, h legyen belőle valami elvégre én 16 vagyok ő 14 volt. De nem értem ez mi akart lenni, remélem csak unatkozott és nem akart semmit.

Lécci normális válaszokat. Egy 16 éves fiú...


2010. aug. 10. 21:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
buzeee vagy
2010. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
miért? :D
2010. aug. 10. 21:26
 3/15 anonim ***** válasza:
47%
sztem is
2010. aug. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

de nemértettem meg mit akar :D

tudom, h bunkó voltam meg minden de már másképp látom a dolgokat...

2010. aug. 10. 21:28
 5/15 anonim ***** válasza:
hát fiam jó nagy paraszt vagy... szebb módot is találhattál volna arra, hogy lekoptasd.
2010. aug. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

jóban vagyunk :D

csak nem értem mit akart avval, most őszintén te leülnél egy félig idegen ember hátát maszírozni? :?

2010. aug. 10. 21:30
 7/15 anonim ***** válasza:

Jóska mán megin nem vetted be az álchejmer kóros tablettádat!


Te 45 éves vagy és rendeltél masszázst.


Manci nénnye,

87/L

2010. aug. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
de hülye vagy simán megdughattad volna hisz a csaj azt akarta....
2010. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem bejöttél neki és így akart közelebb kerülni hozzád. Vagy csak nagyon unatkozott és fogadott a barátnőivel hogy smárol egy fiúval.
2010. aug. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

14 éves volt a csaj és úgy első ránézésre lejött, h szűz, azért nem akartam volna semmi rosszba belevinni :/

nem hinném, h fogadtak volna, de am mind3nak tetszettem, eléggé látszott, lehet az volt a bátrabb, de nemhiszem, h fogasból lett volna :D pedig nem érzem magam még csak helyesnek sem, sztem tök hülye fejem van, vagy minden pasi ígyvan vele? :D ezért nem vágom mit akartak, de nem tűnt szórakozásnak :/

2010. aug. 10. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!