Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Nem akarom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarom bántani, mert a legjobb barátnőm, de nagyon fáj!

Figyelt kérdés

Sok barátnőm van,de egy olyan van,akit úgyéreztem,hogy ő az igaz barátnő,Dóri a neve,8éve együtt járunk suliba,szóval most ballagtunk,sehova nem mentünk egymás nélkül,mindíg kiálltunk egymást mellet,és legjobb barátnőmnek tartottam,és ő is engem.De egyszer már átvert,pasi ügyben,és kibeszélt,egyszóval a pasival titokban össze akart jönni,csak a pasi nem akart vele lenni,és az egyik lánynak pedig kibeszélt.De megbocsátottam neki!


De most pedig,megint pasi ügyben vert át!

Szóval,jött egy fiu (Norbi),nyaralni,és nekem nagyon megtetszett,ismertem már a fiut,mert többször volt már itt.De megtetszett és ezt elmondtam Dórinak a barátnőmnek,és erre ő mondta nekem,hogy áá pedig nem helyes hogy néz ki én nem tudnék össze jönni vele,meg ilyenek.Megtuttam,hogy a pasinak,Norbinak én is megtetszettem,és hát bármikor megtudtam volna szerezni magamnak a pasit,mert mindenap taliztunk meg ilyenek,de egyszer elmentünk bulizni és akkor a pasi is ott volt akkor szerettem volna vele összejönni,de a barátnőm is ott volt a buliba,és aztmondta nekem a barátnőm hogy neki tetszik Norbi(Pedig a barátnőmnek pasija is volt),és a Norbinak is tetszett Dóri,de én mondtam Dórinak,hogy akkor nekem te fontos vagy,nem fogok veled veszekedni rajta,éshogy csak bartátok legyünk a pasival,aztmondta jólvan,de hát már másnap,össze is jöttek,de ezt nekem Dóri letagadta!De az egyik barátnőm felhívott,és elmondta hogy csókoloztak,meg hogy járnak,teljesen kiborultam,felhívtam a barátnőmet,Dórit,és mondom neki hogy mi újság van meg ilyenek,és egyszer csak elkezdi,képzeld el Norbi lekapott,mondom mivan?(Úgy csináltam,mintha nem tudtam volna semmit) elkezdi igen mentem az utcán és lekapott,mondom neki mért hazdusz,mikor elmondta Mariann(A másik bnőm) hogy mi volt,felelsz vagy merszet játszottatok,és csókolóztatok,meg össze is jöttetek,mért kell hazudni utána probált mentegetőzni,meg még sírt is nekem,hogy nem akar elvesziteni,mert a legjobb bnője vagyok meg ienek,de nem érdekelt mondtam neki ha télleg,a legjobb barátnőd lették,nem tetted volna ezt meg,de csak sírt és sírt!2nap után találkoztunk,és mondta hogy fotnos vagyok számáraén kértem tőle,hogy szakítson vele akkor,aztmondta nem tudja,és csak nem szakított vele!Még direkt elém is jöttek csókolózni meg ilyenek. Mit tegyek?Foglalkozzak még ele,vagy hagyjam a fenébe?A legjobb barátnőm,nem akarom elveszíteni,de tudom hogy rosszat tett,és nem kellene kibékülnöm vele!

Mit csináljak?Segítsetek!



(Tudom kicsit zavarosan írtam,de ne haragudjatok ezért)


2010. aug. 10. 21:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
1 hét múlva beszélj vele addig hagyd, h felébredjen...
2010. aug. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a csaj egy kétszínű kis dog, amellett meg biztos, hogy tényleg szeret téged. De ez most eléggé bonyolult helyzet, mert valószínűleg szereti a csávót, és tuti, hogy nem fog vele szakítani. Ha meg azért mentek oda eléd, hogy idegesítsenek, akkor meg nehogy kibékülj vele, legalábbis ne te kezdeményezz, hanem hagyd, hogy elgondolkozzon azon amiket csinált, és hogy neked ez hogyan eshetett, annyi év barátság után. Biztos, hogy ki fogtok békülni, de idő kell hozzá.
2010. aug. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
szerintem se te kezdeményezd a kibékülést, akkor se ha ki akarsz vele békülni
2010. aug. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasszokat!

Hát remélem kibirom addig,mert nagyon szeretem,ő a legjobb barátnőm!

A pasit illetve pedig,ma találkoztam vele,és mondta nekem,hogy jobban tetszem neki mint Dóri,csak apám se engedné meg,hogy együtt legyünk(Mert apám szigorú velem,de ez érthető,egyszem lányka vagyok:P) és még mondta nekem hogy anyira hasonlítok Dórira,azthitte hogy Dóri vagyok meg ilyenek meg mondta hogy megkérdezte Dóritól,hogy ki a fontosabb neki,én vagy ő,és elkezdi Dóri ha nem te lennél fontosabb,akkor most itt lennék szerinted?Meg Norbi mondta keresztanyámnak,hogy szerelmes belém,de akkor mért Dórival van?Nem értem,de egy fiu miatt nem veszekednék a legjobb barátnőmmel!

2010. aug. 10. 21:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű: a fiú egy opportunista hímringyó, akim örül annak, ha lánnyal van. Jobban szeret téged, de gondolom a Dóri a menőbb, ezért őt választotta. Szard le az ilyen pasit, ez egy fasz. A bnőd sem különb sokkal. Ne haragudj :( 15/F
2010. aug. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

A barátnőd igazán sunyi, gyönyörűen a saját malmára hajtotta a vizet. Lehet, hogy féltékeny rád, és ezért csinálta? Általában ez szokott lenni a háttérben. Nálam ez az a pont, amin egy barát nem lép túl. Mert egy barát nem hazudik a másiknak, és egy barátnő nem lopja el a másik pasiját.

A srác meg baromira élvezi, hogy két vasat tarthat a tűzben, őt szerintem hanyagold, mert a végén még te leszel megbélyegezve ribinek, aki a barátnője fasziját ellopta.

Ha a lányt ennyire nagyon szereted, és szerinted megéri, hát adj neki még esélyt a barátságotokra, de szerintem próbáljátok meg őszintén megbeszélni a dolgokat, mert ez így nem fog sokáig tartani, ha hazudozik.

2010. aug. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válasszokat!

21:25nek üzenem hogy nem hizsem,hogy Dóri menőbb lenne nálam,mert szinte egyformák vagyunk,testalkatra is meg mindenhogy,csak én kicsit fejletebb vagyok mint ő,de mindegy.

Ilyen barátnő nemhiszem hogy megérdemelne engem,mert én sosem bántottam meg őt,ha mégis,akkor bocsánatot kértem.

ÉS ma is beszéltem vele,aztmonmdta hogy nem szeretne elveszíteni,és hogy neki nem fontosabb Norbi,és hogy tudja,hogy csúnyát tett,és tudja igazam van,és mondta,hogy nem szereti Norbit,csak kedveli.

De nem tudom mi legyen:S

Már kibékűlhettem volna vele,de nemhiszem hogy ilyen bnőre lenne szükségem!De viszont nem birom ki nélküle,mert szeretem!:S

2010. aug. 11. 20:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Abarátnőd egy hülye kis beképzelt pics@. Én is ismerek egy lányt, aki ugyanilyen, 2 éve nem méltatom arra sem, hogy akár hozzá szóljak. Nem értem, hogy hogyan lehet ő a legjobb barátnőd. Persze ez csak egy vélemény.
2010. aug. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szexiboj ***** válasza:
Ha a barátnőd lenne, nem idegenektől kérnél tanácsot, hanem tudnád, hogy mi a válasz.
2010. aug. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 szexiboj ***** válasza:
40%

Te ri**anc!! Dóri vagyok! Hogy merted kiteregetni a magánéletünket?!?!

Ezentúl nem vagyok a barátnős!!!

Norbi meg már megdugott és te nem érdekled!! Lotyó!!

2010. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!