Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek normális hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy a barátnőm fent van Tinderen?

Figyelt kérdés

Őszintén szólva már elegem van abból hogy a haverjaim küldözgetik hogy a csajommal futnak össze Tinderen.

Közel fél éve vagyunk együtt, mi is itt ismerkedtünk meg.

Nagyon fontos neki az instagram fiókja, erre hivatkozva van fent Tinderen,” mert kellenek neki a követők, és máshogyan nem tud szerezni.”

Mostanra lett elegem, megint feltöltött egy képet és küldik megint a haverjaim hogy látják hogy fent van.

Ő azt mondja csak a követők miatt..

Én lennék csak ilyen régimódi?

Felrobbanok az idegtől.. nem hagy nyugodni.

Mit tanácsoltok?

Kérlek normálisan válaszoljatok!


Előre köszi,

Csaba.



2020. nov. 16. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem nem normális.

Azt javaslom,hogy keress egy kevésbé gyerekes barátnőt.

2020. nov. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Noren1989 ***** válasza:
96%
Csabikàm, nyugi, csak a nőddel van gond.
2020. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
95%

Hát, Csabi.

Ha neked belefér, hogy papucsként kezeljenek, akkor tűrd még egy kicsit.

Ha van önbecsülésed, lépj le mellőle.

2020. nov. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Én tuti hogy kiba*znám, mint macskát szarni. Egyébként se bírom az Insta lotyókat.
2020. nov. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%
Miért ne lenne, ha akkora csicska vagy, hogy engeded neki?
2020. nov. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez vagy egy gyenge és olcsó kifogás, vagy ennyire gyerekes. De akárhogy is, hagyd már el.
2020. nov. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
"mert kellenek neki a követők..." Én ezt értem, de mi a ráknak? Mire kellenek? Jó követik, aztán? Mit csinál a követőkkel?
2020. nov. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
94%
És ezt a dumát te bevetted? Ez eléggé kamu. De akár kamu akár ne, ez mindenhogyan borzasztó gáz, én kidobnám.
2020. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Alapból falra mászok, ha valaki folyton Instagramon meg TikTokon meg egyéb platformokon posztolgat, gyerekes dolog és mintha folyamatos megerősítést várna másoktól. Szóval én össze se jönnék ilyennel, de hogy te ezt a gyenge dumát még be is veszed, hogy onnan szerzi a követkőket...persze, akik követik haza és jól meghúzzák alkalmanként😂
2020. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9 Nem olyan, hanem az is. Onnan várják a visszaigazolást a saját kiválóságukról.
2020. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!