Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki fennt van neten, társkeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki fennt van neten, társkeresős oldalon ha megtetszik vki annak mit írjon a levélbe? 22/F

Figyelt kérdés
Kort és nemet is kérnék és normális válaszokat..
2010. aug. 10. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

ne légy rövid...

szoval két mondatbol tuti nem fog válaszolni..

ird le mi az ami tetszik rola a képen..és mutakozz be neki..név kor honnan hobby melo mit szeretsz mit nem szeretsz és persze milyen lányt keresel..

22/L

2010. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se legyen rövid, de túl hosszú se, mert akkor csak bánni fogod, hogy ennyit "gépeltél" a semmiért, ha esetleg nem ír vissza. Írd le az érdeklődési köröd, és próbálj poénokat belecsempészni, mert az megfogja a Nőket! Ne hivatalosan írj, hanem mintha már ismernéd! Írd le mi tetszett meg benne, de ne sablonosan, érezze hogy nem Ő az 10000000 közül az egyik akinek levelet írsz, hanem igenis Ő az egyetlen!(még akkor is ha nem) Ja és szerintem ne hívd egyből randira, azért adj helyet pár napig a beszélgetésnek!! Sok sikert! Üdv

Páratlanos vagy?? :DD 26 L

2010. aug. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

összesen a környékről úgy 15 szép csajt találtam, mindnek irtam is. Ebből kábé 4 irt vissza, 2nek van pasija csak fent volt, 1-el a smylijai miatt nem lehet komunikálni msn-en, és az utolsót pedig el foogm hivni randira, nagyon tetszik a személyisége is :D

17F

2010. aug. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

utolsónak:É


Én ezt elmentem, amit írtál, olyan jól összefoglaltad. Még nekem is jól jöhet,ugyanis én is magányos srác vagyok.

2010. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13:00-ra értettem.
2010. aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A fenéket!

Teljesen fölösleges könyveket írni neki.

Ilyen dolgokat amiket fent leírtak inkább az adatlapodon tüntess fel, azt csináld meg jól,csak egyszer kell és kész.

A legtöbb oldalon tudsz küldeni statit azaz egy jelzőt h szép aranyos stb.

E mellé lehet mellékelni egy pár soros üzit.

Beleírod h Szia van kedved ismerkedni stb.

Aztán elküldöd a ribanc meg megnézi persze először a képeid,ha bejössz akkor lényegében utána már mindegy h mit írtál az adatlapodra,a lényeg h nagy hülyeségeket ne írj.

Ennyi.

2010. aug. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Utolsónak:Hát a te hozzáállásod aztán gyönyörű.Mindent a legkönyebben a legkevesebb erőfeszítéssel megoldani.

Kérdező:Szerintem irj levelet ez az "ari vagy" meg rózsa- és pusziküldés stb személytelen és gusztustalan....Ha már a neten ismerkedsz ami szerintem alapbol személytelen, legalább tiszteld meg azt a lányt aki tényleg tetszik annyival, hogy irsz egy neki szóló levelet.

2010. aug. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!