Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez vajon megcsalásnak számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez vajon megcsalásnak számít?

Figyelt kérdés

Fél éve van barátom, nagyon szeretem. Megkapok tőle mindent az ágyban, nem ez a gond... DE!: Másfél hónapja a barátnőmnek szülinapja volt, kapott egy vibrátort egyik barátnőnktől viccből. Azon a bulin mindenki elég sokat ivott, én is, a barátnőm is, aztán hazamentek a többiek, én viszont náluk aludtam... "Aludtam"... Viccből nekiálltunk csókolózni részegen, aztán kicsit kényeztettük egymást, a vibrátorral is, amit kapott. Nagyon jó volt... Néha még egymásnál alszunk, akkor mindig hasonlókat művelünk...

Ez vajon megcsalás?


L19


2010. aug. 9. 20:41
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
100%

Én nem nézném, jó szemmel ha a bnőm lennél...

Megrontja a kapcsolatotokat...


Az mondtad, hogy mindent megad amit szeretnél.. szóval mélyen érzelgős típus.. szal elkezdene gondolkozni, hogy mi lehet a hiba az ágyban még ha nincs is...


És számomra a megcsalás az nem csak az ellenkező neművel való érintkezés számít hanem a saját nemmel is...


Ez ember függő dolog.. Lehet, hogy beszállna 3.nak ha olyan típus, de az is megrontja a kapcsolatot...

2010. aug. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
A csókolózás megcsalás, a petting is megcsalás, a nemetek, a vibrátor színe és a rúzsotok márkája ezen nem változtat.
2010. aug. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen.

Velem is volt ilyesmi egyszer, csókolóztam egy lánnyal, de mivel lány volt bele se gondoltam, sőt még viccesen elő is adtam az akkori barátomnak, aki totál kiakadt.. jó pár év kellett ahhoz, hogy felfogjam, miért...

Igen. Megcsaltad a barátodat..

2010. aug. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%

Többször is...gratula!

Én a helyedbe az első alkalomnál elmondtam volna neki mi történt mit éreztem.És ha olyan választ kapok ami ara utal nem zavarja akkor folytatom csak.De azt irtad azóta szoktad csinálni a csajjal így már gázabb a helyzet!

2010. aug. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Basszus, sztem nem megcsalás.. Ki, hogy gondolkozik.. 18/L
2010. aug. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
Képzeld el, a barátod átmegy aludni a haverjához, smárolnak meg leszopják egymást. Ez neked megcsalás lenne?
2010. aug. 10. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

hát szerintem nem megcsalás,mert mivel csajok nem pasik ,nincs farkunk.

nekem van pasim és biszex vagyok,pasimnak megcsalásnak számit ha más lányal lefeküdtem.

de szerintem az a megcsalás lenne ha más pasival szexelek.de egy nővel nem tudok dugni,csak vibrátorral nyomni.

2010. aug. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
Az.
2010. aug. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

"hát szerintem nem megcsalás,mert mivel csajok nem pasik ,nincs farkunk.

nekem van pasim és biszex vagyok,pasimnak megcsalásnak számit ha más lányal lefeküdtem.

de szerintem az a megcsalás lenne ha más pasival szexelek.de egy nővel nem tudok dugni,csak vibrátorral nyomni."


- Te jó Ég... hát, erre a logikára nehéz mit mondnai.


Esetleg csak megjegyezném, hogy biszexuális létedre, angyon lenézed a lenézed a leszbikus kapcsolatokat, és láthatóan alacsonyabb rendűnek látod azt. Meg az is érdekes, hogy ezek szerint csókolózhatsz fűvel-fával, hiszen ahhoz farok sem kell.

2010. aug. 10. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez megcsalás...

A megcsalást nem lehet nemhez kötni,bár a legtöbben úgy gondolkodnak, hogy pl.a bnőm lefekszik más csajjal, nem meg csalás,mert lánnyal volt, de ha pl. a barátom átmegy haverjához utána közli hogy ..., akkor az pffúúújj...

Szerintem tök mindegy, hogy fiúval vagy lánnyal vagy együtt a barátodon kívül, MEGCSALÁS!..

2010. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!