Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes az ilyen embert "megszelídíteni"?

Figyelt kérdés

Kicsit szokatlan lesz a kérdésem, de azért remélem, kapok választ. Szóval ha adott egy érzelmileg éretlen, kissé gyerekes személy, azt érdemes "lerángatni" a Földre? Azzal, hogy már ideje lenne kissé komolyabbnak lennie. Van ennek értelme, vagy hagyni kell, amíg magától rájön? Egyébként nem kisgyerekre kell gondolni, mielőtt jönnétek pedomacival és társaival.

Természetesen kapcsolat reményében történne ez. Valamiféle tapasztalatok?


2010. aug. 9. 00:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a saját tempójában fejlődik.
2010. aug. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Vagyis hagyni kell?
2010. aug. 9. 00:33
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
A te kedvedért nem történik vele csoda.
2010. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek 0:39-cel, de azért nem esélytelen, hogy az emberek fejlődését (amely a saját tempójukban fog megtörténni) esetleg egy-egy külső inger stimulálja, előmozdítja. A kérdés nem volt túl konkrét (bár felteszem, nem is lehetne röviden leírni a szóban forgó személyiséget), de szerintem némi beszélgetést megér a dolog. Valami tapintatos, de nem ólmosan komolyra vett beszélgetést: ha megvan hozzá a megfelelő viszonyod az illetővel.
2010. aug. 9. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
(0:16 megint --- mármint a válaszomban 0:31-re hivatkoztam szöveg szerint, de feltételezem, a 0:31-es és 0:39-es válaszokat ugyanaz a személy adta)
2010. aug. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, rajta te soha nem fogsz tudni változtatni, különben nem tetted volna fel a kérdést, mert már rég meg változott volna miattad vagy majd valami olyan esemény, ember megváltoztatja, akinek nagyobb hatalma van a lelke felett, mint neked.
2010. aug. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 beetlejuice ***** válasza:
100%
Nagyon hasonló helyzetben voltam, mint te, a kora ellenére ő is nagyon éretlen személyiség volt, és a saját világában élt. Lehet az ilyen embereken segíteni, de csak abban az esetben, ha ők maguk is rájönnek, hogy ez így nem jó, és változni akarnak, ha ez nincs meg, akkor hagyni kell (ahogy azt én is tettem).
2010. aug. 9. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Majd még meglátom, mit tehetek.
2010. aug. 9. 12:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!