Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit jelent, ha egy fiú egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent, ha egy fiú egy lánynak rendszeresen végighúzza a tenyerét a lány arcán?

Figyelt kérdés
2010. aug. 8. 21:30
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
76%

Sok köcsög :D

Azt jelenti, hogy tetszel neki :)

2010. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 kayl18 ***** válasza:
há ja, he:D
2010. aug. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Szerintem tojást akar rajta sütni, ezért felmelegíti. Ezért mondják a fiúk hogy mindjárt az arcodra verem.
2010. aug. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
talán valami hüje szokás ez nálla vagy valami pap aki csak le akarja venni rólad a negativ tényezőket vagy nemtom vagy bolond vagy hibbant.
2010. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Vagy oda akarja rakni a helyesírási szótárat amit mindenki örömmel forgathat a válaszolók és kérdezők között is :O
2010. aug. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
..szeretetet mutatja ki szerintem.vagy kotodest iranta.(lany irant)
2010. aug. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Decoy ***** válasza:

szereti a csaj és szereti a keze alatt érezni a puha selymes bőrét a párjának!!!!!!


mi a rák olyan nehéz ebben???


Wilson voltam

2010. aug. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az Ál/Arc című filmben csinálja ezt Travolta a családtagjaival. Biztos onnan vette.
2010. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
71%

Mi az hogy miért kell ilyet kérdezni...azért, mert örül neki és szeretné tudni, hogy kit mi késztetne erre. Sok idióta. De ugyan miért vannak fent egy ilyen oldalon, ahol elvileg értelmes tanácsokat kellene adni...Na mindegy.

Most elképzeltem a szitut:) Biztos hogy van mögötte érzelem! Érezni akar téged, hozzád érni, önkéntelenül is kedveskedni, szeretgetni:) Ez a gesztus nagyjából ezt fejezi ki.

18/L

2010. aug. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Azt jelenti,hogy irigyli a lány arcát...

b+ szerinted mit jelent a simogatás?

2010. aug. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!