Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez most akkor mi? Úgy volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most akkor mi? Úgy volt hogy a barátommal ma sütögetünk nálunk.

Figyelt kérdés
Elment kaját venni majd haza. Megbeszéltünk h átjön 7-re.6kor felhív h mi lenne ha közös haverjaink is átjönnének hozzánk? én így nem akartam csak vele akartam lenni. Most akkor nem akar velem lenni? Nem akar velem kettesben lenni? Un már?
2010. aug. 8. 19:16
 1/3 anonim válasza:
ez még nem jelent semmit... szerintem. egy sütögetés poénosabb baráti társaságban és ez teljesen természetes h nem csak mindig kettesben akar lenni. hagyd h a barátaival is legyen és ilyeneken ne kapd fel a vizet mert az elég taszító egy pasi számára
2010. aug. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nincs ezzel semmi para, nyugi. Ha nem akarna veled lenni, akkor lemondta volna a programot. Szerintem sokan szeretnek baráti társaságban lenni a párjukkal. Úgy volt vele biztos, hogy érezzétek jól magatokat többen. Ha ott vannak a haverok, akkor többet hülyültök, kötetlenebb a hangulat. Majd lesztek még ketten is:)

18/L

2010. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mondtad, hogy ne jöjjenek át hozzátok, mert vele akarsz lenni kettesben?
2010. aug. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!