Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyenkor mit csinálnátok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés
Tetszik egy fiú. Az apukáink jó haverok, ezért ismerjük egymást. 18 és fél éves (én 14) tehát 4 és fél év van köztünk. Sajnos ő külföldön él (Németországban), de a szomszédos faluba szoktak járni a rokonukhoz. De sajnos csak évente egyszer-kétszer, ezért nagyon ritkán látom. Nekem nagyon tetszik, de nem tudom, hogy ő mit érez. Talán azért, mert alig látjuk egymást. Az interneten nem merek vele beszélgetni. Pedig még iwiw ismerősöm is. Talán azért, mert félek, hogy lekoptat. Ráadásul nem is vagyok egy nagyon szép csaj (csak olyan átlagos, bár van, aki szépnek mond). Lehet, hogy most még fiatal vagyok hozzá, de 1-2 év múlva talán már nem leszek az. Segítsetek! Írjak neki? Ha igen, mit? Köszi a válaszokat.
2010. aug. 8. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Esélytelen lenne egy normális kapcsolat mivel külföldön él. Keress egy közelebbi srácot.
2010. aug. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
én semmit
2010. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%

17:39 (R.György)

Kezdesz az idegeimre menni! Minden hozzászólásodtól a falra mászok! TE SEMMIT NEM MONDASZ,ÉS MÉG HÜ*LYE IS VAGY! -.-


Szerintem a neten simán beszélhetnél vele. Ha más ürügy nincs, mond azt, hogy te is kimennél Németországba, és kérdezősködnél. Aztán ha haverok lesztek akkor kérdezhetsz személyest is pl: van e barátnője stb.

2010. aug. 8. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ha valakinek van még ötlete, írja nyugodtan!
2010. aug. 9. 10:00
 5/8 anonim ***** válasza:

Én a helyedben ??

Elgondolkodnék, h 14évesen, mennyire illenék egy 18éves sráchoz, akinek gondolom, komoly tervei vannak.

Azon is, h egy 18éves srác, mennyire bírná ezt a kapcsolatot, mert még h szex nincs..de, h személyes kontaktus is alig, az elég nehéz.

Ráadásul, h ez szerelem-e egyáltalán.

Ha igen, akkor egyelőre csak kerülj hozzá a lehető legközelebbi viszonyba, és később, ha még mindig így látod akkor van lehetőséged.

De így, nem hiszem.

2010. aug. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

ne legyetek már ilyenek szegény lánnyal

biztosan nagyon össze vagy zavarodva.nekem is tetszik egy külföldi srác, én 17 vagyok ő pedig 25 .. 2 hónapban egyszer találkoztunk (a boltban ahol dolgozom)és én láttam rajta hogy tetszem neki...

szóval felkerestem facebook-on és ráirtam.. azóta egy pár találkát megrendeztünk és a másodikon összejöttünk.. azóta is járunk és minden héten eljön hozzám(L)

2010. aug. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

de ez egy 14éves gyerek...te szerencsétlen...

Ponyvaregényeket, meg bárki tud felhozni...ettől ez még tök más...

Gyanítom, neki nincs még annyi tapasztalata.

2010. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Jó, igazatok van...hagyom a francba! :(
2010. aug. 11. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!