Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolati nehézséeg?

Figyelt kérdés
Sajnos komoly pszichiátriai probléma miatt kórházba kerültem, emellé kaptam egy borzalmas depressziót, csak fekszem, halál utáni vágyam van, eltávolodtam a családomtól is, és sajnos néha a párom is szinte idegen, nagyon sokat sírok emiatt, szeretnék visszatalálni hozzá, belebolondulnék, ha elveszíteném, Ő támogat mindenben, én is ki akarok jönni a gödörből, szeretnék segítséget kérni, hogy akik valóban meg akarják menteni a kapcsolatukat és voltak hasonló helyzetben, kérem, segítsenek nekünk, nagyon szeretjük egymást, bármit megtennénk a kapcsolatunkért, tudtok valamit "válság" kezelésére? akár párkapcsolat építő játékok, bármilyen ötlet, a kapcsolatok 80%-ában akadnak nehézségek és mi nem akarjuk elveszíteni egymást. kérlek, segítsetek.
2010. aug. 8. 07:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Párkapcsolati terápia?
2010. aug. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annak tűnik.
2010. aug. 8. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megtérés!
2010. aug. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Néha elég ha csak leírod valakinek a gondodat bajodat ettől a lelked egy kicsit meg könnyebbül.Csodát azért ne várj de a párod melletted áll az már egy jó jel!!!
2010. aug. 8. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!