Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Csak azt akarja?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Csak azt akarja? Vagy tényleg szeret?

Figyelt kérdés
egy hónapja vagyok lassan együtt a barátommal aki nem lakik hozzám közel (relatív) másfél óra az út kb tömegközlekedéssel. Én most nem tudok menni hozzá amikor mondtam neki h mostmár neki kell jönnie akkor azt mondta hogy ő nem fog ennyit buszozni egyedül.Többször viszont mondta hogy aludjak nála. nem engedi h elmenjek itthonról mert az milyen már h neki akkor egyedül kell otthon ülni és unatkozni fog.de ő ma is meg tegnap is elment bulizni. Sokat veszekszünk emiatt az utóbbi 2 napban és ma mikor elmeséletem mindent az egyik ismerősömnek azt mondta hogy eddig azért volt ilyen aranyos meg kedves mert ágyba akart vinni engem de most megelégelte hogy eddi nem sikerült.. én nagyon szeretem őt és mindent megadnék ha normális kapcsolatunk lenne.. 2 napja teljesen kész vagyok nem lehet vele normálisan beszélni.. felhívott mondta hogy szeret a másik pillanatban meg már tiszta bunkó..nem csak velem, mindenkivel.. nem tudom mi van de én rég éreztem ilyet és nem akarom, hogy vége legyen. azt mondta hétfőn elvisz vacsorázni de nem hinném hogy lesz belőle valami....
2010. aug. 7. 23:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Csak félig olvastam el.

Egy pasinak kellene követnie a csajt, ezzel azt értem, hogy neki kellene elmennie hozzád. Már itt az elején kicsit elszúrtad, mivel így megszokta hogy te mész hozzá.

Ha a buliig való buszozás neki nem számít, de te már 'hosszú vagy', akkor tessék lecserélni, nem érdemel meg téged.

2010. aug. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Próbálj vele beszélni...

Ha nem sikerül szegeletre jutni, akkor sajnos egyetértek az előzővel. :/

2010. aug. 8. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem neked kéne menni.Mi az,hogy nem buszozik egyedül??Hahaha..-_-" mitől fél?
2010. aug. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem tudom soha nem ad rá értelmes választ csak annyit h ő már megmondta h nem és kész.
2010. aug. 8. 00:10
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ez nagyon zavar, beszélj vele, ha az se segít, akkor bye-bye.
2010. aug. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szeret :( Ha már ez első hónapba sokat vitáztok mi lesz később???
2010. aug. 8. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek és leírom mit gondolok, mint kívülálló.

1. Ha egy pasi, nem képes másfél órát utazni a barátnője miatt, akkor azt jelenti, hogy annyira nem fontos neki.

2. Ő kelepcében tart, te ne menj sehova, ergo te is kérhetnéd tőle, de ő persze elmegy(2. bibi)

3. és nagyon sajnálom amit most írni fogok, ha szeretne egyszerű lenne a dolog, buszra ülne és alig várná, hogy találkozzatok, de ehelyett veled vitatkozik.

Ne nagyon éld bele magad, ha továbbra is így viselkedik, jobb ha szélnek ereszted, amíg bele nem zúgsz még jobban és akkor még rosszabb lesz az egész.

Sok sikert.

2010. aug. 8. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!