Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hosszabb kapcsolatban élők,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb kapcsolatban élők, nálatok mennyi ideig volt szerelemnek mondható érzelem?

Figyelt kérdés
Mármint meddig éreztétek úgy,hogy még szerelem és nem szeretet? 3,5 éve élek párommal és még mindig úgy érzem hogy szerelmes vagyok belé.Sokan mondják,hogy egy idő után már csak szeretet lesz a 2 ember között,de hallottam olyanról is hogy még 10 év után is szerelemesek egymásba.
2010. aug. 7. 23:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet általánosítani...szerintem, ha nem unalmas a kapcsolat, mindig tudtok egymásnak újat mutatni, újdonságot belevinni a dologba, akkor sok sok évig lehet az szerelem....ez a kulcs ehhez sztem...nem szabad hagyni h ellaposodjon a dolog:)
2010. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeretet csak a házasság és a szex mellőzése után lesz ezt tanuld meg.
2010. aug. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is kb annyi ideje vagyok a párommal mint te és én is szerelmes vagyok. A tüzet táplálni kell, szex, mindig tudatni a másikkal h szereted, ha ezeket elmaradnak marad a szeretet na meg a megszokás...
2010. aug. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1-1.5 év után unalmas lett. 3 év után vége.
2010. aug. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mi 3 éve vagyunk együtt és még mindig szerelmesek vagyunk egymásba..talán jobban,mint bármikor. 18/L;22/F
2010. aug. 7. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

mi 4éve vagyunk együtt és még szerelmesek vagyunk de már megjelent a szeretet is ami csak erősebbé tette a kapcsot.tehát most már egymás életének részei vagyunk ezt így megbeszéltük mint mindent s erre jutottunk, ő is igy érez:) a szex még mindig ugyan olyan jó,szenvedélyes.ritkább ugy heti 3 kb ha az átlagot vesszük(de plha elmegyünk nyaralni 1hétre akkor mindennapos a dolog)a környezet változás csodákra képes;) tehát a jó szex is fontos szerintem enélkl nem lehet hosszútávú a dolog.de az első a bizalom,tisztelet,megbecsülés,figyelmesség,hűség,a kémiai vonzalom és az a megmegyarázhatatlan érzés amit kivált belőlünk a másik:)

22L

2010. aug. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a párommal most leszek 3 éve együtt...A mai napig napról napra egyre jobban imádjuk egymást. A barátaink is megmondták hogy irigyelnek minket. Sőt a bnőm még féltékeny is :D Szal sztem nem időhőz kötött a szerelem érzés, hanem a kapcsolat milyenségéhez :)
2010. aug. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4évesek vagyuk és még mindig megvan a szerelem. Sőt egyre inkább mélyül.
2010. aug. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!