Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnéd megtudni, hogy hogyan működik a szerelem?

Figyelt kérdés

Bescanneltem azt az A4est amin található egy nagyon jó cikk.

Érdemes elolvasni és átgondolni a leírtakat


2010. aug. 7. 13:04
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

[link]

[link]


Úgy éreztem ideje lenne helyretenni ezeket a dolgokat, hogy mikor van ideje lefeküdni egy kapcsolatba stb.

2010. aug. 7. 13:06
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jó kis cikk, érdemes volt elolvasni, köszönöm hogy bescannelted :)
2010. aug. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ezek szerint min 18 hónapot várni kell a keféléssel megismerkedés után? ez szép...de a legtöbben nem így gondolkoznak
2010. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

ezek szerint min 18 hónapot várni kell a keféléssel megismerkedés után? ez szép...de a legtöbben nem így gondolkoznak


És pont itt a baj. Mert ma már a legtöbb ember nem azért "kefél", mert a másik iránti szerelmét akarja ezzel kifejezni, hanem azért, mert azt hiszik, hogy szűznek lenni ciki, ezért az első adandó alkalommal el kell veszíteni. A csapból is az folyik, hogy ha nem szexelsz, akkor nem is vagy ember, lúzer vagy, csak a szex fontos, semmi más. Régen ez nem így volt. Persze régen is kívánták egymást az emberek, csak épp akkor még nem érte őket mindenhonnan ez az inger, hogy dugjál, mert attól leszel menő, persze, hogy tudtak várni, ameddig kellett.

2010. aug. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Azért mert a tudományos rész nagyjából rendben van, még a végkövetkeztetések hibásak.


A szerelem a fajfenntartás miatt működik. Ha valaki ennek elmúltát várja az első szexszel, az a biológiai törvények ellen tesz.


Istent meg igazán kár ide keverni, hiszen nincs is bizonyítékunk a létezésére, ellentétben mondjuk az endorfinnal....

2010. aug. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
de a házasság előtti nuku szex is hülyeség...ilyenkor jönnek a gyors házasságok és gyors válások...
2010. aug. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
hm :D erről nem beszélni,meg cikkezni kell,hanem megélni :) próbáld ki :)
2010. aug. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
az tény és való, hogy semmi jóhoz nem vezet, ha egyből a szexről szól egy kapcsolat, de azt nem lehet megmondani,hogy x hónap után a legideálisabb lefeküdni a párunkkal...ez mindenkinél más, ki hogy érzi...lehet, hogy valahol már két hónapot is elég várni,lehet, hogy valahol éveket... ha tényleg szeretik egymást, úgyis ráéreznek...
2010. aug. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon tetszett ez a cikk:) Nem is tudtam hogy erről van tulajdonképppen szó! :)
2010. aug. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Valóban érdekes a keresztény eszmék és a tudomány találkozása, és felfedezni, hogy mégse véletlenül folyt így az élet évszázadokon át. De azzal például egyáltalán nem értek egyet, hogy egy kapcsolatban nem ismerhetik meg egymást férfi és nő/ fiú és lány másfél év alatt. Ez számomra kicsit bántó is, hiszen a barátommal én is másfél éve vagyok együtt és úgy érzem senkinek sincs joga azt állítani (főleg látatlanba), hogy idegenek vagyunk.
2010. aug. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!