Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom avagy nem? Szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom avagy nem? Szerintetek?

Figyelt kérdés
Nincs komoly kapcsolatom csak egy laza szexkapcsi egy nálam fiatalabb sráccal. Eddig mindig jó volt vele de most utolsó 2 alkalommal egyszerűen nem ment a dolog. Fáradságra hivatkozott de igazából úgy érzem,hogy már nem akar engem. Ha rákérdezek vagy akárcsak utalok erre akkor azt mondja ne kombináljak.Vannak más nők is az életében és nem tudok nem arra gondolni,hogy bezzeg velük megy neki a szex.Nem tudom mibe fárad el,hiszen semmit sem csinál mert nem dolgozik. Talán én vagyok túl ragaszkodó és ez zavarhatja? Nem találok más magyarázatot csak azt,hogy megunt engem.Hiszen egy hónapig nem taliztunk és mégis képtelen volt állva maradni.Vagy 2 kudarc még előfordul ilyen esetben mással is?
2010. aug. 6. 23:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?:$
2010. aug. 6. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ez miért fontos? nem vagyok tini..........
2010. aug. 6. 23:43
 3/8 anonim ***** válasza:

nem csak kivi vagyok h mennyi különbség van köztetek:$nehari ha bunkó voltam:$

A kérdésedre válaszolva,pedig lehet igen,h megunt.Vagy észre vette h te többet akarsz töle,mint egy szimpla szexet,és ezért megijedt:/

2010. aug. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Pedig a szexkapcsi elég gyanúsan hangzik.Egyébként szerintem előfordulhat, na és ki tudja miben fáradt el.Igaza van ha szex kapcsi ne kombinálj keres másik szex kapcsit és kész.Ne kombinált túl ha csak szex akkor lesz másik nem nagy cucc..

L 22


kiváncsi vagyok én is hány éves vagy egyébként

2010. aug. 6. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Most látom csak,hogy nem jól fogalmaztam meg az utolsó mondatomat.Valami ilyesmit akartam kérdezni,hogy: 2 kudarcból ne csináljak ekkora gondot mert az előfordul másnál is hasonló helyzetben?
2010. aug. 6. 23:49
 6/8 A kérdező kommentje:
33 vagyok,ő pár évvel fiatalabb. Nem tudom megérteni,hogyha megunt vagy valaki jobbat ad neki vagy többet akkor miért nem szakít velem? Megkérdeztem tőle ezt is de azt mondja nem szakíthatunk mert nem is vagyunk egy pár.Na igen ez így van ,viszont én meg nem akarom hogy csak úgy szépen lassan abbamaradjon a dolog.Nekem fontos a lezárás.
2010. aug. 6. 23:55
 7/8 anonim ***** válasza:

hát ez elég k*csög válasz volt töle:SAm azt hittem h még bocsi h fiatalabb a pasi,olyan 20körül,h még suliba jár.De ez csak az én fantáziám.

Hát szerintem keress valaki mást,lehet h jobban járnál:/

2010. aug. 6. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Kedves kerdezo.nem reagalod tul hanem egyszeruen tobbet erzel mint egy laza,,szexkapcsi,, vagyis nekem az irasod alapjan igy jon le!! ne foglalkozz a lezaras formasagaval,hisz az mar valoszinuleg szavak nelkul is megtortent. legalabbis a jelek erre utalnak. laza szexkapcsi,nincsenek kotelezettsegek,magyarazkodas,stb stb es a srac ehhez tartja is magat. 32/F
2010. aug. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!