Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? :S

Figyelt kérdés

Van egy lány aki két hete szakított a barátjával.Azóta folyton rám ír msnen.Nem közömbös számomra mert egy szép,csinos,okos lány.Beszélünk a volt pasijáról,aki ráadásul a haverom:Saztán meg jönnek a hülyeségek.Nevettetjük egymást.Szval én szeretek vele beszélni.Élőben is beszélgettünk de ott azért annyira nem voltunk megnyílva egymás felé.Ráadásul beajánlottam neki h holnap jöjjön el velem,és azt mondta h persze h jön.Na szval visszatérve a kérdéshez,h akkor ez most azt jelenti h én sem vagyok közönbös neki?Van rá esély h összejöjjünk?ha össze is jövünk,akkor ez szemétség lenne a haverommal szemben h a volt bnőjével összejövök?

F/


2010. aug. 6. 21:49
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

22:06

Szívesen összejönnék vele,csak az egyik válaszoló írta h lehet h csak azért csinálja h féltékeny legyen rá a gyerek.Ezen picit elgondolkoztam:)De nem ilyennek ismertem meg

2010. aug. 6. 22:09
 12/16 anonim ***** válasza:
Tisztázd elösször a lánnyal, ha olyan a helyzet, bókolj neki, mondd, hogy szép a szeme, a haja, jó a ruhája. JAH NEMIS! Ne azt mondd h jó a ruhája, az nemjó duma, azt mondd neki, hogy: Nagyon jól áll neked ez a ruha, tökre tetszik. Csak így lazán ;) Ez a tuti :P Aztán majd jobb esetben ő is bókol neked. Most azon gondolkozom, hogy ezután mi jönne. Valahogy arra akartam kijukadni, hogy mondd meg neki, hogy tetszik neked, de nemtom hogy kéne odaáig eljutni, most elakadtam sry :D:D majd még gondolkozom, segíts te is ;) :D
2010. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát ilyen dolgokban nincs sok tapasztalatom:Dszval nekem ő lenne az első:$Félig meddig megvoltak már ezek is,mert csinált képeket és mutatta én meg írtam h szép:)Aztán a fagyizás is feljött,én mondtam h nem szeretem de elmennék vele:DA másik meg h kérte h reggel legyek már fent,de ugye mivel nyár van legkorábban későn kelek,ami azt jelenti h legkorábban fél1korxD:Dde mondtam h csak miatta időben leszek.Nem tudom ezek jó dolgoknak számítanak.A másik meg annyira nem merem bele élni magam,mert mi van ha csak én képzelem be h esetleg?...sok csalódásom volt már a szerelemben:/
2010. aug. 6. 22:27
 14/16 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént egyszer kb ugyanez... De sajnos az lett a vége hogy a lány 1 hét kavarás után visszament a pasijához... Én még hónapokig szerelmes voltam még belé... Remélem neked több szerencséd lesz.
2010. aug. 7. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen..hát igen,ez benne van,még azért ő is beszél róla h mi lesz velük,meg ilyenek.A gyerek meg nem már nagyjából leszarja.Van még körülötte egy csomó lány és kész.Csak pont az ilyeneknek van nőjük.Én vagy mi akik mindent megadnánk nekik meg levagyunk sz*rva:/na mind1,azért köszönöm szépen;)
2010. aug. 7. 02:11
 16/16 A kérdező kommentje:
Hát skacok...sztem én itt fejezem be a csajozós dolgokat.Ma kiderült,h beszéltek és lehet újból megpróbálják:/A srácnak meg vághattam a jópofit.Mind1.Ez van.Azért köszönöm még 1x a segítséget;)
2010. aug. 8. 03:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!